تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49118 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش بودجه شهرداری پیرانشهر

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار پیرانشهر به بودجه 300 میلیارد ریالی شهرداری این شهر در سال جاری اشاره کرد و گفت: بودجه امسال در مقایسه با سال گذشته حدود 37 درصد افزایش یافته است.

مازندشورا:انور سعیدی اظهار کرد: برنامه ریزی برای اختصاص 45 درصد بودجه شهرداری به بخش عمرانی با کاهش هزینه های جاری نیز انجام شده است.
وی اظهار کرد: بودجه سال گذشته شهرداری این شهر حدود 210 میلیارد ریال پیش بینی شده بود که 80 درصد آن معادل 170 میلیارد ریال تحقق یافت.
شهردار پیرانشهر در خصوص معوقات حقوق کارگران که اکثر شهرداران نیز با آن مواجه هستند، گفت: شهرداری پیرانشهر در حال حاضر هیچ بدیهی به کارگران از بابت کارکرد ماه های گذشته ندارد. 
وی ادامه داد: پرداخت به موقع معوقات حقوق کارگران فعال در شرکت های پیمانکاری نیز پیگیری می شود و واریز مبالغ قرارداد به شرکت های پیمانکاری منوط به پرداخت حقوق کارگران خواهد بود.
وی با ابراز امیدواری نسبت به توسعه عمرانی شهر پیرانشهر در سال جاری، افزود: افق روشنی پیش رو توسعه شهری پیرانشهر قرار دارد. 
پیرانشهر یکی از شهرهای مرزی آذربایجان غربی است و به دلیل داشتن بارندگی مناسب از زیباترین مناطق این استان به شمار می رود؛ شهر پیرانشهر دارای ظرفیت های گردشگری چشمگیری بوده و در ایام تعطیلات پذیرای هزاران مسافر داخلی و خارجی است.
جمعیت پیرانشهر از ۱۳ هزار نفر در دهه ۶۰ به بیش از ۸۰ هزار نفر در دهه 1390 افزایش یافته است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پیرانشهر #کارگران #شهرداری #بودجه #پرداخت #توسعه #معوقات #پیمانکاری #گذشته #اظهار #عمرانی #افزایش #میلیارد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افزایش بودجه شهرداری پیرانشهر

*

*