تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49126 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ایمن سازی960نقطه ازمعابرجنوب تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 19 گفت: 960 نقطه از معابر و بزرگراه ها در نواحی پنجگانه جنوب تهران با مرمت، نصب تابلو و تجهیزات ترافیکی ایمن سازی شد.

مازندشورا:علیرضا مرآتی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نقش تابلو ها وعلائم ترافیکی در کاهش تصادفات موثر است، بر این اساس به منظور افزایش ایمنی تردد وسایل نقلیه و عابران در معابر و بزرگراه ها اقدام به مرمت، نصب تابلو و تجهیزات ترافیکی شده است.
وی بر رعایت علائم، نشانه ها و قوانین و مقررات ترافیکی از سوی شهروندان تأکید کرد و گفت: در این خصوص نسبت به مرمت تابلو، استوانه، بشکه، چراغ چشمک زن ، نرده ترافیکی و نصب موانع در معابر و بزرگراه ها از سوی اکیپ های اجرایی حوزه ترافیک اقدام شده است.
وی درخصوص عملیات نگهداشت شهر یادآور شد: مرمت و نگهداری سرپناه ایستگاه های اتوبوس در نواحی یک و سه، ترمیم روشنایی و رنگ آمیزی پوشش سقف پایانه شاهد و بزرگراه آزادگان، نصب برچسب و نقشه راهنما و تابلو سرپناه، مرمت اسکلت پل های همسطح، نصب گاردریل به طول 450 متر در بزرگراه ها نیز انجام شده است.
معاون شهردار منطقه 19 تهیه و نصب تابلو و تجهیزات درخواست شده پلیس راهور منطقه، رسیدگی به پیام های ثبت شده شهروندان در سامانه 137 شامل نصب تابلو ویژه معلولین، محل عبور عابر پیاده و نصب چراغ چشمک زن و استوانه ای را از دیگر اقدامات این حوزه مطرح کرد.
به گفته وی تابلو های هشدار دهنده نیز در مناطق مسکونی با دقت بیشتری نصب شده است.
منطقه 19 شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در جنوب غربی این شهر قرار دارد. این منطقه ب‍‍ا وس‍‍عت‍‍ی برابر 92 کی‍لومت‍ر مرب‍‍ع دارای پنج ن‍‍احی‍ه و 14 مح‍له است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تابلو #بزرگراه #ترافیکی #منطقه #تهران #سرپناه #مناطق #استوانه #اقدام #معابر #تجهیزات #شهروندان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ایمن سازی960نقطه ازمعابرجنوب تهران

*

*


X https://sport45.site/