تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49142 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار جدید شهر مهر معرفی شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: با انتخاب و معرفی شورای اسلامی و با حکم استاندار ایلام حشمت احمدی شهردار جدید شهر مهر شهرستان ملکشاهی شد.

مازندشورا:احمدی پیشتر شهردارشهر ارکواز مرکز شهرستان ملکشاهی در 35 کیلومتری ایلام بود.
فرماندار ملکشاهی روز دوشنبه در آیین معارفه شهردار جدید شهر مهر گفت: شورای اسلامی شهر و شهردار باید با بهره گیری از ظرفیت دانش و تخصص افراد توانمند در انجام و اجرای پروژه ها بستر توسعه شهری را فراهم کنند.
محمد تاسمه بیان کرد: شورای شهر از افراد توانمند در حوزه مدیریت شهری بهره بگیرد و در چهارچوب قانون ، نظر و پیشنهادهای ارائه شده مردم را اجرایی کند. 
وی بیان داشت: با مشاوره، تحقیق و بررسی راهکارهای موجود و حرکت به سمت درآمد پایدار در شهرستان می‌توان با همدلی و وحدت و شناخت آسیب ها در راستای توسعه مدیریت شهری گام‌های موثری برداشت. 
فرماندار ملکشاهی فعالیت شهرداری ها را به عنوان بازوان اجرایی دولت در جهت خدمت رسانی به شهروندان دانست و خاطر نشان کرد: عملکرد مناسب شهرداری ها در افزایش امید و نشاط جامعه مهم و اثر است. 
وی شهر مهر را یکی از نقاط گردشگری و مطرح استان برشمرد و گفت: با توسعه گردشگری می توان زمینه اشتغال و درآمد پایدار در این شهر را با تعامل، همدلی و وحدت بین شورا، شهرداری و مسئولان شهر فراهم کرد.
در پایان این مراسم حشمت احمدی به عنوان شهردار مهر معرفی و از خدمات جلال محمدی شهردار سابق تجلیل شد.
شهرستان 25 هزار نفری ملکشاهی دارای دو بخش گچی و مرکزی ، سه شهر ارکواز ، دلگشا و مهر و 26 روستا است. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهردار #ملکشاهی #شهرداری #شهرستان #توسعه #پایدار #درآمد #همدلی #معرفی #گردشگری #عنوان #اجرایی #مدیریت #افراد #شورای #توانمند #احمدی #فراهم #ارکواز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شهردار جدید شهر مهر معرفی شد

*

*


X https://sport45.site/