تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49165 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کشورازظرفیتهای جدیدنیروی انسانی استفاده کند

مازندشورا: شهردارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پیشرفت و تعالی کشور، باید از ظرفیت نیروی انسانی تازه نفس، جوان و جدید استفاده کرد.

مازندشورا:علی وقفچی روز سه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان افزود: یکی از شاخصه های توسعه هر کشور پیشرفت علمی آن است و باید به این بخش توجه ویژه داشت.
وقفچی گفت: تغییرات مدیریتی نباید باعث تضییع زحمات مدیران قبلی شود، بلکه باید در امتداد و تکمیل خدمات آنها باشد، تا نظام مدیریتی، آسیبی از این موضوع نبیند.
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان نیز گفت: شهرداری های استان طبق قانون باید مبالغی را به این اداره پرداخت کنند.
یعقوب علی عبادی تصریح کرد: تا کنون اهتمام خاصی در این حوزه وجود نداشته و تنها شهرداری زنجان تاحدودی این مبالغ را واریز کرده است.
وی اظهار داشت: آموزش و پرورش نیازمند این مبالغ است، تا بتواند برای موضوع تربیت دانش آموزان خلاها را پر کند.
عبادی تاکید کرد: برای داشتن جامعه ایده آل که شاخص های فرهنگی در آن رعایت شده، باید همه دستگاه ها با این مجموعه به عنوان متولی اصلی تربیت فرزندان، تعامل سازنده و موثر داشته باشند. 
وی اظهار کرد: نباید به بودجه ای که برای آموزش و پرورش تخصیص پیدا کرده، نگاه هزینه ای داشت، چرا که این بودجه به نوعی سرمایه گذاری برای آینده کشور است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پرورش #آموزش #آموزش و پرورش #زنجان #استان #مبالغ #اظهار #بودجه #عبادی #تربیت #موضوع #مدیریتی #نباید #وقفچی #اداره #شهرداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کشورازظرفیتهای جدیدنیروی انسانی استفاده کند

*

*


X https://sport45.site/