تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49167 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بزرگترین سفره صبحانه در قزوین پهن شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: بزرگترین سفره صبحانه سالم ۷۰۰ متری توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در بوستان ملت پهن شد.

مازندشورا: به مناسبت نیمه شعبان، نکوداشت روزشوراها و هفته سلامت، جشنواره «خانواده سالم صبحانه سالم» با حضور محمدی رئیس کمسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران استانی و شهری و ۷۰۰ ‌شرکت کننده و حضور پرشور شهروندان در بوستان ملت قزوین برگزار شد.

محمد درافشانی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار مهر، تبیین نقش مادران در تغذیه و سلامت افراد خانواده و به ویژه فرزندان، آشنایی شهروندان با صبحانه های مناسب، سالم و مقوی، معرفی مواد غذایی سالم مورد نیاز برای صبحانه، نهادینه کردن فرهنگ مصرف هر روزه صبحانه، آگاهی از عوارض نخوردن صبحانه و آشنایی بیشتر بانوان با مواد غذایی سالم را از جمله محورهای این جشنواره برشمرد.

همچنین به مناسبت نکوداشت روزشوراها و هفته سلامت همایش ورزش صبحگاهی از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در بوستان مشاهیر قزوین برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین در این مراسم گفت: ۵۰ بوستان شهر به ست ورزشی تجهیز شدند و در این بوستان‌ها مربیان مجرب ورزشی برای اجرای ورزش صبحگاهی حضور دارند.

همزمان با برگزاری ورزش صبحگاهی در بوستان مشاهیر، از اعضای شورای شهر قزوین تقدیر به عمل آمد و جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهداء شد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #صبحانه #قزوین #ورزشی #بوستان #شهرداری #شورای #فرهنگی #سلامت #صبحگاهی #اجتماعی #آشنایی #مشاهیر #غذایی #مراسم #شهروندان #روزشوراها #نکوداشت #مناسبت #جشنواره #خانواده #اعضای #اسلامی #برگزار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بزرگترین سفره صبحانه در قزوین پهن شد

*

*


X https://sport45.site/