تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49178 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توسعه فضاهای سبزوتفریحی درزنجان

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: فضاهای سبز و تفریحی در سطح شهر زنجان توسعه می یابد.

مازندشورا:احمد نصیری شامگاه سه شنبه در مراسم بازگشایی و افتتاح فاز تکمیلی شهربازی مصادف با جشن بزرگ نیمه شعبان، افزود: امیدواریم توسعه شهر بیش از پیش با دعای مردم و همراهی همه تلاشگران ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه توسعه فضاهای تفریحی در سطح شهر زنجان از رویکردهای مهم شورای شهر زنجان است، ادامه داد: فضاهای سبز و تفریحی در سطح شهر زنجان توسعه می‌یابد.

شهردار زنجان نیز با بیان اینکه چنین مراسمی در شهری که به شادترین شهر کشور معروف است و همچنین در شب نیمه شعبان، اتفاق فرخنده‌ای است، عنوان کرد: این فضا به شادتر بودن و ایجاد یک فضای مفرح کمک خواهد کرد.

مسیح‌الله معصومی ادامه داد: شهرداری وظایف و شرح خدمات وسیعی دارد و از جمله آن ایجاد فضاهایی است که مردم با حضور خود موجب شادابی و سلامتی و تعاملات اجتماعی باشند. این فضا نیز با این هدف توسط حوزه معاونت خدمات شهری و سازمان پارک‌ها و فضا سبز شهرداری به نتیجه رسیده است.

وی با بیان اینکه این مجموعه با مدیریت شهرداری و با همراهی یک سرمایه‌گذار به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: اگر به لحاظ معنوی و مسائل مادی نگاهی داشته باشیم، یکی از بهترین کارهایی که می‌توان انجام داد سرمایه‌گذاری در حوزه خدمات مربوط به شهرداری است.

معصومی افزود: شهرداری نیروهای خود را بسیج کرده و هر کسی که دلش برای شهر زنجان می‌تپد و امید دارد شهر زنجان توسعه یابد می‌تواند در هر مکان و با هر میزان منابع مالی با حوزه سرمایه‌گذاری شهرداری مشارکت کرده و در توسعه این گونه فضاها در راستای آسایش و ایمنی مردم شهر زنجان مؤثر باشد.

شهردار زنجان اضافه کرد: امیدواریم این مسیر با همراهی مردم، سیاست‌های راهبردی اعضای شورای اسلامی و تلاش مسئولان در شهرداری روز به روز با جدیت بیشتری ادامه یابد.

در ادامه، سرمایه‌گذاری پروژه شهربازی نیز با بیان اینکه شهربازی ملت یک زنجان به لحاظ رتبه‌بندی، یعنی جمع امتیاز هر دستگاه تقسیم بر تعداد، دارای بالاترین امتیاز در کل کشور است، افزود: گواه این موضوع متخصصان و کارشناسان اداره‌کل استاندار هستند.

آرش حسینی اظهار کرد: در انتخاب دستگاه جهت خرید، بهترین دستگاه‌های رایج و پر طرف‌دار کشور را انتخاب و با سلیقه‌ای خاص جانمایی کرده‌ایم. طراحی، اجرا و راه‌اندازی اینگونه پروژه‌ها نیاز به کسب تاییدیه بسیاری از ارگان‌ها از جمله اداره‌کل استاندار دارد، یعنی 2 تا 3 سال استراحت و این موضوع باعث شد مدت‌ها در تلاش آماده‌سازی محیط، استقرار و دیگر موارد باشیم.

گفتنی است، در این مراسم از افرادی که در به ثمر رسیدن این پروژه تلاش عمده‌ای داشتند، با اهدای لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #زنجان #شهرداری #توسعه #ادامه #اینکه #سرمایه‌گذاری #شهربازی #فضاهای #افزود #خدمات #همراهی #پروژه #استاندار #دستگاه #موضوع #بهترین #اداره‌کل #امتیاز #شهردار #امیدواریم #شعبان #مراسم #تفریحی #شورای #معصومی #ایجاد #باشیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توسعه فضاهای سبزوتفریحی درزنجان

*

*


X https://sport45.site/