تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49190 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ورودبازرسان سازمان جهانی گردشگری به همدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: هیاتی سه نفره از بازرسان سازمان جهانی گردشگری (unwto) روز چهارشنبه به منظور بررسی برنامه های پیش بینی شده همدان برای میزبانی نشست اجلاس سازمان جهانی گردشگری وارد این استان شدند.

مازندشورا:مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان در این باره گفت: نشست چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری 21 تا 23 آبان ماه(12 تا 14 نوامبر) به میزبانی همدان برگزار می شود با این وجود لیست برنامه های این نشست توسط سازمان جهانی گردشگری تنظیم می شود. 
حمیدرضا یاری ادامه داد: بازرسان سازمان جهانی گردشگری در این سفر 2 روزه خود به همدان، امکانات موجود از جمله سالن های کنفرانس و فضاهای برگزاری همایش های جنبی این اجلاس را مورد ارزیابی قرار می دهند و بررسی های لازم را برای راه اندازی یک دفتر کار و وسایل مورد نیاز آن انجام می دهند. 
وی با بیان اینکه بازرسان در این سفر شرایط لازم برای برگزاری پیش تور و پس تور چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری را بررسی می کنند اضافه کرد: این اجلاس در شهر همدان به میزبانی شرکت سیاحتی علیصدر برگزار می شود و بازرسان در این سفر ، برنامه های تدارک دیده شده را چک می کنند تا مشکلات احتمالی قبل از برگزاری نشست شناسایی و رفع شود. 
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان با بیان اینکه برگزاری این اجلاس کار سنگینی است گفت: هم اکنون وارد مرحله اجرایی این میزبانی شده ایم و دعوتنامه ها به مهمانان ارسال شده و از این پس به دنبال گرفتن ویزاها، رزرو هتل ها و برقراری ترانسفر برای انتقال از تهران به همدان و تدوین پیش تور و پس تور برای مهمانان اجلاس هستیم. 
یاری بیان کرد: بازدید از اماکن دیدنی همدان جزو برنامه های اجلاس سازمان جهانی گردشگری است و این برنامه به معرفی جاذبه های گردشگری همدان در ابعاد بین المللی کمک می کند. 
گفتنی است؛ همدان در چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری میزبان 500 عضو از بیش از 150 کشور وابسته به سازمان جهانی گردشگری است. 
سازمان جهانی گردشگری مستقر در شهر مادرید اسپانیا، از نمایندگی‌های سازمان ملل در بخش گردشگری است که در رابطه با امور جهانگردی سیاستگذاری می کند و امروزه پیشتازترین و شناخته شده ترین سازمان بین المللی مرتبط با سفر و گردشگری در جهان است. 
اعضای هیات رئیسه این سازمان متشکل از 12 عضو است که در اوایل مردادماه سال گذشته برای نخستین بار شرکت سیاحتی علیصدر همدان به عنوان یکی از اعضای هیات رئیسه این سازمان انتخاب شد. 
شرکت سیاحتی علیصدر از سال 1370 با همکاری سازمان ایرانگردی و جهانگردی، سازمان همیاری شهرداری های استان و شهرداری همدان و با هدف ایجاد بسترهای مناسب برای ارائه خدمات بهتر برای جذب گردشگران داخلی و خارجی در منطقه علیصدر ایجاد شد و هم اکنون یک کرسی از 12 کرسی هیات رئیسه سازمان جهانی توریسم را به خود اختصاص داده است. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #همدان #گردشگری #جهانی #اجلاس #علیصدر #سیاحتی #برگزاری #برنامه #رئیسه #بازرسان #چهلمین #میزبانی #جهانگردی #ایجاد #المللی #شهرداری #مهمانان #بررسی #اینکه #اکنون #برگزار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ورودبازرسان سازمان جهانی گردشگری به همدان

*

*


X https://sport45.site/