تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49192 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ایجاد بیش از یک هزار شغل جدید در خلخال

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خلخال گفت: در سال گذشته زمینه اشتغال یک هزار و 85 نفر در این شهرستان فراهم شد.

مازندشورا:علیرضا خلیلی روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت سالروز جهانی کارگر و تجلیل از کارگران برتر و نمونه خلخال افزود: در این مدت بیش از 380 میلیارد ریال از محل تسهیلات اشتغال فراگیر برای اجرای 172 طرح اشتغال زا در بخش های کشاورزی ، صنعت و معدن و خدمات به مجریان طرح های اشتغال زا پرداخت شد.
وی با اشاره به تخصیص 700 میلیارد ریال از محل اعتبارات تسهیلاتی مختلف در سال 96 به خلخال گفت: در سال گذشته همچنین 50 میلیارد ریال از محل تسهیلات اعتباری اشتغال پایدار روستایی برای اجرای 12 طرح با اشتغال 87 نفر به مجریان این طرح ها پرداخت شد.
خلیلی از کاهش تنش های کارگری و کارفرمایی در خلخال خبر داد و افزود: در سال گذشته 35 درصداز 389 شکایت رسیده به اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان منجر به صلح و سازش شده و خلخال از شهرستان های برتر استان اردبیل در زمینه کاهش تنش های کارگری و کارفرمایی است.
وی اظهار کرد: زمان رسیدگی به شکایات و پرونده های کارگری نیز در این اداره به 6 روز کاهش یافته که این مدت در سال های گذشته 2 برابر بود.
فرماندار خلخال نیز در این آیین گفت: کارگران در صف اول تحقق شعار اعلام شده امسال از سوی مقام معظم رهبری قرار دارند.
فریدون بابایی افزود: با افزایش سطح خرید و حمایت از کالای ایرانی توسط مردم راه برای رونق فعالیت های اقتصادی در واحدهای تولیدی و صنعتی هموار شده و زمینه لازم برای اشتغال بیکاران در این واحدها فراهم خواهد شد.
در این مراسم از کارگران برتر و نمونه ادارات ، موسسات دولتی ، شهرداری و کارگران واحدهای تولیدی بخش خصوصی خلخال تجلیل شد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #خلخال #اشتغال #کارگران #کارگری #گذشته #میلیارد #افزود #کارفرمایی #تولیدی #اداره #واحدهای #شهرستان #زمینه #اجرای #تجلیل #خلیلی #نمونه #تسهیلات #مجریان #پرداخت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ایجاد بیش از یک هزار شغل جدید در خلخال

*

*


X https://sport45.site/