تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49201 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دیدارسرپرست شهرداری باخانواده شهیدمطهری

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست شهرداری تهران به مناسبت روز معلم با حضور در منزل شهید مرتضی مطهری با همسر و فرزندان این شهید دیدار کرد.

مازندشورا:سمیع الله حسینی مکارم در خلال این دیدار با بیان اینکه شهید مرتضی مطهری بزرگ ترین معلم انقلاب اسلامی بود و به همین دلیل سال روز شهادت ایشان به عنوان روز معلم نام گذاری شده است، گفت: ایشان نه تنها دغدغه ایران و انقلاب که دغدغه اسلام و جوامع اسلامی را داشتند. نسل های بعد از این شهید بزرگوار نیز در پیشبرد اهداف انقلاب موثر بوده و هستند.
وی دلیل حضور خود در خانه شهید مطهری را پاسداشت مقام شامخ این معلم شهید دانست و عنوان کرد: اعتقاد دارم آثار شهید مطهری پاسخگوی بسیاری از پرسش ها و شبهات موجود در جامعه است و می تواند به تحقیق آرمان های انقلاب کمک کند. 
سرپرست شهرداری تهران با اشاره به تبدیل خانه شهید مطهری به خانه-موزه توسط شهرداری تهران گفت: خانه این مجاهد راستین انقلاب به دلیل شخصیت ویژه شهید مطهری، حضور چهره های شاخص علمی و سیاسی و البته بسیاری از رویدادهای انقلابی که در فضای مذکور اتفاق افتاد، بسیار با اهمیت است.

حسینی مکارم ضمن دعوت از تمامی شهروندان به ویژه جوانان برای بازدید از خانه-موزه شهید مطهری اظهار کرد: شهرداری تهران با تمام توان خود تلاش می کند از خانه-موزه شهید مطهری به بهترین شکل نگهداری کند و امکان حضور شهروندان را در این فضای فرهنگی فراهم کند.

در جریان این بازدید، خانواده شهید مطهری از زحمات شهرداری تهران در نگهداشت خانه-موزه شهید مطهری قدردانی کرده و دو‌ کتاب ایشان را به رسم یادبود به سرپرست شهرداری تهران تقدیم کردند.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مطهری #شهرداری #تهران #انقلاب #بسیاری #شهروندان #بازدید #اسلامی #حسینی #مکارم #عنوان #دغدغه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دیدارسرپرست شهرداری باخانواده شهیدمطهری

*

*


X https://sport45.site/