مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4921 -تاریخ انتشار : شنبه 09 مرداد 1395 -ساعت : 08:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سومین نشست دفتر نهم سلسه نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران

یکشهر: فعالیت مدنی برای تضمین قانونی مالکیت اجتماعی در شهر

مازندشورا: سومین نشست از دفتر نهم سلسه نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با محوریت فعالیت مدنی برای تضمین قانونی مالکیت اجتماعی در شهر در تهران برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی دفتر نهم از سلسله نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران تحت‌عنوان «حق مشخص به شهر مشخص» در سومین نشست خود به بررسی فعالیت مدنی برای تضمین قانونی مالکیت اجتماعی در شهر خواهد پرداخت.

در این نشست اساتیدی از جمله دکتر پرویز پیران به عنوان دبیر علمی، فیروزه صابر مدیرعامل بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان به عنوان عضو پنل و دکتر مراد ثقفی مدیرعامل انجمن دیدبان مدنی یکشهر  به عنوان سخنران حضور خواهند یافت.

این جلسه روز دوشنبه ۱۱ مردادماه از ساعت ۱۴ بعداز ظهر در سالن کنفرانس شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به نشانی بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک ۵۱، برگزار خواهد شد.

گفتنی است نشست نخست این دفتر مورخ ۱۴ تیرماه با حضور دکتر بابک داورپناه در این شرکت برگزار و نشریه هفت شهر با عنوان حق مشخص به شهر مشخص با حضور برخی از پدیدآورندگان مطالب ویژه نامه رونمایی شد، همچنین نشست دوم نیز با هدف بررسی نقش کنشگری شهرسازی برای پیگیری حق بر شهر در تهران با سخنرانی علی طیبی، مدیرعامل مجمع حق بر شهر در ۲۸ تیرماه برگزار شد./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عنوان - مدیرعامل - عمران - بهسازی - برگزار - شهرسازی - بررسی - تیرماه - اجتماعی - قانونی - موضوعی - نشست‌های - فعالیت - تضمین - سومین - مالکیت -

نظر شما در مورد : یکشهر: فعالیت مدنی برای تضمین قانونی مالکیت اجتماعی در شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها