تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49224 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رویکردجوان گرایی لازمه توسعه پایتخت است

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش روی آوردن به جوانان را لازمه توسعه پایتخت خواند و گفت: شهردار آینده باید در امور شهرداری از جوانان اعم از دختر و پسر بهره گیرد.

مازندشورا:حجت نظری با بیان اینکه من شخصاً باور دارم که حتما باید در شهرداری از نیروهای جوان استفاده شود، گفت: سه شنبه آینده به کاندیدایی رای خواهم داد که تعهد کند، میانگین سن مدیران شهرداری تهران را حداقل 10 سال کاهش دهد. 

وی با بیان اینکه جوانان به دلیل به روز بودن علم و تحصیلاتشان می‌توانند در بخش‌های مسئولیتی و اجرایی بهتر عمل کنند، عنوان کرد: منظور از جوانان دختران و پسران کارآمد، متعهد، خلاق و مسئولیت‌پذیر در کنار یکدیگر است و تمایزی میان این دو نیست.

 

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه بدون شک شهردار آینده باید کسی باشد که فضا را برای مشارکت زنان و دختران ایرانی نیز فراهم کند، تصریح کرد: اگر شهردار آینده پایتخت رویکرد جوان‌گرایی داشته باشد، به طور قطع فضایی را برای فعالیت و مشارکت بانوان در نظر می‌گیرد.

 

وی روی آوردن به جوانان را لازمه توسعه شهر تهران دانست و عنوان کرد: معتقدم کسانی می‌توانند کارهای اجرایی شهر را به خوبی انجام دهند که انگیزه تلاش شبانه‌روزی و فعالیت پر زحمت در شهرداری را داشته باشند؛ اگر چنین انگیزه‌ای وجود نداشته باشد، به طور طبیعی ممکن است در انجام مسئولیت ها کوتاهی صورت گیرد.

 

خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود، شهرداری و شورای شهر با دقت نظر در این زمینه عمل کنند و برای اجرایی شدن این خواسته عمومی راه را هموار سازند.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #تهران #اجرایی #جوانان #آینده #اینکه #شهردار #شورای شهر #فعالیت #شورای #مشارکت #می‌توانند #توسعه #پایتخت #لازمه #عنوان #دختران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رویکردجوان گرایی لازمه توسعه پایتخت است

*

*


X https://sport45.site/