تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49226 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیمان سنندجی خبر داد؛

اضافه شدن هرماه۶۰ اتوبوس به لیست اتوبوس های فرسوده

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران گفت: هرماه ۶۰ اتوبوس به سن فرسودگی می رسند.

مازندشورا:پیمان سنندجی، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با بیان این که وضعیت فرسودگی اتوبوس‌های پایتخت وضعیت نامناسبی است، گفت: ۶ هزار و ۲۰۰ اتوبوس در تهران فعالیت می‌کنند که ۵۰ درصد آن فرسوده است و هرماه ۶۰ تا ۷۰ اتوبوس به سن فرسودگی اضافه می‌شوند.

 مدیرعامل شرکت واحد ادامه داد: اتوبوس‌های دو کابین شهر تهران هم به سن فرسودگی رسیده‌اند و به همین دلیل است که میزان مردودی در معاینه فنی اتوبوس‌های تهران افزایش پیدا کرده است.

سنندجی با بیان این که سال‌هاست موضوع فرسودگی اتوبوس‌ها را گفته‌ایم و امیدواریم امسال در طرح دولت هزار دستگاه اتوبوس نو وارد ناوگان شود، گفت: نمی‌توانیم اتوبوسی را از رده خارج کنیم و مجبوریم با اورهال‌کردن اتوبوس‌ها آنها را به هر زحمتی شده در ناوگان حفظ کنیم هرچند که برخی از این اتوبوس‌ها از لحاظ شکل ظاهری و نظافت دیگر نمی‌توان برایشان کاری کرد.

سنندجی در خصوص مخازن گاز اتوبوس های گاز سوز هم توضیح داد: تمامی مخازن گاز این اتوبوس‌ها تست مخزن شده است و مشکلی در این رابطه وجود ندارد. البته تست مخازن با فرسودگی دو موضوع جدا است. تمامی این اتوبوس‌ها سنشان بالای هشت سال است و سن فرسودگی را رد کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت واحد با بیان این که میانگین سن ناوگان به ۹.۵ سال رسیده است گفت: ما برای کاهش سن ناوگان و توسعه شبکه به اتوبوس‌های تازه نیاز داریم این موضوع را هم سال‌هاست می‌گوییم. درحال‌حاضر برای نوسازی ناوگان به ۳ هزار و ۵۰۰ اتوبوس نیاز داریم.

سنندجی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم شبکه اتوبوسرانی را هم توسعه بدهیم به ۳ هزار و ۵۰۰ اتوبوس دیگر نیاز داریم و در مجموع تهران برای برطرف کردن نیازهایش به ۷ هزار اتوبوس نیاز دارد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اتوبوس #فرسودگی #اتوبوس‌ها #ناوگان #سنندجی #تهران #اتوبوس‌های #داریم #مخازن #موضوع #تمامی #توسعه #وضعیت #پیمان #فرسوده #سال‌هاست #اتوبوسرانی #مدیرعامل #اضافه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اضافه شدن هرماه۶۰ اتوبوس به لیست اتوبوس های فرسوده

*

*


X https://sport45.site/