تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49227 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تردد اتوبوس‌های دودزا در خیابان‌های همدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: درحالی که به گفته مسئولان شهرداری همدان طرح بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی اجرا شده اما همچنان شاهد تردد اتوبوس‌های دودزا در خیابان های شهر هستیم.

مازندشورا:یکی از دستگاه هایی که مردم در اجرای برنامه های محیط زیستی از آن انتظار دارند، شهرداری است چراکه شهرداری با داشتن ناوگان حمل و نقل عمومی می تواند سهم مهمی در ارتقای سطح فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و از سوی دیگر بهبود کیفیت و خدمات در این عرصه داشته باشد.

متاسفانه ناوگان حمل و نقل عمومی در شهرها دچار فرسودگی شده و ابزاری که خود باید التیامی روی زخم های محیط زیستی شهرها باشد به یک دردسرد بزرگ برای شهر و شهروندان تبدیل شده است.

اتوبوس های فرسوده هرچند به صورت جسته و گریخته هر سال نوسازی می شود اما همچنان در برخی خطوط، اتوبوس های فرسوده از مشکلات موجود در این ناوگان است که باعث شده تا رغبت مردم برای استفاده از این نوع حمل و نقل عمومی، کاهش پیدا کند.

این درحالی است که سرپرست معاونت اتوبوسرانی و پایانه‌های مسافربری سازمان شهرداری همدان از خرید اتوبوس‌های جدید در سازمان اتوبوسرانی خبر داده و گفته است: اتوبوس‌هایی خریداری شده اردیبهشت و خردادماه به ناوگان اتوبوسرانی اضافه خواهد شد.

بابک اسدی با اشاره به اینکه ۱۵ دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده است، گفت: قرارداد این اتوبوس‌ها منعقد شده و امیدواریم تابستان امسال این وسایل نقلیه به ناوگان اتوبوسرانی اضافه شود تا شاهد ارائه خدمات بیشتری به مردم باشیم.

سرپرست معاونت اتوبوسرانی و پایانه‌های مسافربری سازمان شهرداری همدان از بازسازی اتوبوس‌های جدید در حوزه سازمان اتوبوسرانی نیز خبر داده است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اتوبوسرانی #ناوگان #شهرداری #عمومی #اتوبوس‌های #اتوبوس #همدان #پایانه‌های #مسافربری #معاونت #اضافه #خریداری #شهرها #زیستی #دستگاه #استفاده #خدمات #فرسوده #سرپرست

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تردد اتوبوس‌های دودزا در خیابان‌های همدان

*

*


X https://sport45.site/