تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49234 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تا این لحظه برنامه ارائه کاندیداهای شهرداری تغییر نکرده است

مازندشورا: شهردارآنلاین: یک عضو شورای شهر تهران گفت: تا این لحظه فرآیند ارائه برنامه های گزینه های شهرداری تغییر نکرده است.

مازندشورا:حسن خلیل آبادی با بیان اینکه ممکن است فرآیند ارائه برنامه های کاندیداهای شهرداری تغییر کند گفت: تا این لحظه قرار قبلی به قوت خود باقی است و ۶ گزینه باقی مانده در روزهای یک شنبه و دوشنبه برنامه های خود را ارائه خواهند کرد و تصمیم جدیدی اعلام نشده است.

وی در خصوص اینکه آیا با انصراف انصاری لاری احتمال انصراف محمود حجتی نیز وجود دارد، اظهار داشت: احتمال هر چیزی وجود دارد و نمی توان در خصوص تصمیم گیری های آینده اظهار نظر کرد اما تا قبل از ظهر روز شنبه خبری در خصوص تغییر برنامه های شورا به ما داده نشده است.

براساس برنامه ریزی های انجام شده، کاندیداها روز یکشنبه و دوشنبه در دو نوبت صبح و عصر، برنامه های خود را تشریح می کنند. کاندیداها یک ساعت وقت دارند به تشریح برنامه ها بپردازند و یک ساعت هم به پرسش و پاسخ اعضاء اختصاص داده می شود. پس از انصراف انصاری لاری روز یکشنبه افشانی، حسینی مکارم و حجت میرزایی برنامه های خود را تشریح می  کنند و روز دوشنبه نیز محمود حجتی، حناچی و حسینی به ارائه برنامه خواهند پرداخت.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #برنامه #کاندیداها #ارائه #دوشنبه #انصراف #تشریح #تغییر #اظهار #یکشنبه #حسینی #محمود #تصمیم #شهرداری #کاندیداهای #اینکه #خواهند #انصاری #احتمال

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تا این لحظه برنامه ارائه کاندیداهای شهرداری تغییر نکرده است

*

*


X https://sport45.site/