تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49235 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نقاشی دیوارهای کوچک خیابان های شمال تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون شهردار منطقه یک تهران گفت: دیوارهای کوچک شمال پایتخت به عنوان بوم های طبیعی در محله ، کوچه ها و خیابان ها نقاشی و زیباسازی شد.

مازندشورا:مجید نوربخش پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: با هدف روح بخشیدن به فضاهای خالی و استفاده از پتانسیل های موجود برای زیباسازی فضاهای شهری، دیوارهای کوچک شهر با استفاده ازظرفیت و توانمندی هنرمندان، منطبق با هویت فرهنگی ، اجتماعی هر محله طراحی و رنگ آمیزی شدند.

وی گفت: با اجرای این طرح بیش از ۱۰ دیوار کوچک در خیابان های پاسداران، شریعتی، شهید لواسانی، ولیعصر (عج)، الهیه ، ولنجک و قیطریه در شمال تهران شناسایی و عملیات اجرای نقاشی دیواری بر روی آنها انجام شد.

معاون امور شهری و محیط زیست شهردار منطقه یک تهران خاطر نشان ساخت: طرح های اجرایی در عین سادگی منظره زیبایی به فضاهای خالی شهر داده و به رهگذران روحیه نشاط و شادابی می بخشد.

وی با اشاره به دیگر اقدامات اجرایی اضافه کرد: جهت زیباسازی منظر شهری عملیات ساماندهی ۴۵ تابلوی اصناف، تعویض پرچم ۱۱ پایه پرچم بلند در بزرگراه های ارتش، بابایی، امام علی (ع) ، چمران و... نیز توسط اداره زیباسازی شهرداری منطقه یک تهران انجام شد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #فضاهای #زیباسازی #عملیات #اجرای #منطقه #اجرایی #استفاده #دیوارهای #خیابان #نقاشی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نقاشی دیوارهای کوچک خیابان های شمال تهران

*

*


X https://sport45.site/