تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49236 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در صحن علنی شورای شهر تهران؛

آغاز رقابت 7 کاندیدای شهرداری تهران ازفردا

مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگوی شورای شهر تهران از آغاز تشریح برنامه‌های کاندیدای شهرداری تهران در جلسه فردا خبر داد و گفت: از میان این تعداد دو تعیین می‌شوند که در نهایت یک نفر در روز 23 اردیبهشت ماه به عنوان شهردار تهران انتخاب می‌شود.

مازندشورا:علی اعطا با بیان اینکه طبق برنامه ریزی‌های انجام شده از فردا یکشنبه 4 کاندیدای شهرداری تهران می‌بایست برنامه‌های خود را برای اعضای شورای شهر و اصحاب رسانه تشریح کند، اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی‌ها، فردا سه کاندیدا از ساعت 8 صبح تا 18 عصر برنامه‌های خود را در دو ساعت تشریح می‌کنند.

وی گفت: برای هر کاندیدا دو ساعت وقت در نظر گرفته شده است که یک ساعت برای ارائه گزارش و یک ساعت هم برای پرسش و پاسخ اعضای شورای شهر در نظر گرفته شده است.

سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه در روز دوشنبه نیز 3 کاندیدای باقیمانده از ساعت 8 تا 16:30 به تشریح برنامه‌هایشان می‌پردازند، گفت: نهایتا در روز سه شنبه اعضای شورای شهر از میان 7 کاندیدای باقیمانده دو نفر را به عنوان گزینه نهایی انتخاب می‌کنند که از میان این دو نفر در روز 23 اردیبهشت ماه به عنوان شهردار تهران انتخاب می‌شود.

وی با بیان اینکه در فضای مجازی نامه‌ای مبنی بر انصراف انصاری لاری یکی از کاندیداهای شهرداری تهران منتشر شده ، اما هنوز وی نامه رسمی کناره‌گیری خود را به شورای شهر ارائه نکرده است، تصریح کرد: پیش از این یکبار انصراف انصاری لاری در فضای مجازی مطرح شد که این انتشار نامه یک روز قبل از دیدار اعضای کمیته پنج نفره با وی بود و در روز جلسه نیز انصاری لاری صحبتی از استعفا نکرد و قرار شد که در جمع کاندیدا باقی بماند.

اعطا با بیان اینکه از روز سه شنبه تا یکشنبه 23 اردیبهشت ماه که شهردار از میان دو گزینه نهایی انتخاب می‌شود، برنامه‌ها و نظرات تیم کارشناسی شهردار آینده در کمیسیون‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: آشنایی اعضای شورا با تیم شهردار آینده به معنای رأی اعتماد نیست، بلکه بحث این است که شورا مخالفتی نداشته باشد.

گفتنی است، پیش ازاین اعضای شورای شهر از میان 28 نفر معرفی شده از سوی اعضای شورای شهر هفت نفر را برای ارائه برنامه و کاندیداتوری شهرداری تهران انتخاب کردند، اسامی هفت نامزد نهایی شهرداری تهران به شرح زیر است: 

سیدمحمدعلی افشانی

انصاری لاری

محمود حجتی

پیروز حناچی

محمود حسینی

حجت الله میرزایی

حسینی مکارم


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شورای شهر #شورای #تهران #اعضای #شهرداری #شهردار #اینکه #انصاری #کاندیدای #نهایی #ارائه #تشریح #برنامه #کاندیدا #آینده #یکشنبه #حسینی #انصراف #محمود #برنامه‌های #عنوان #باقیمانده #گزینه #اردیبهشت #گرفته #مجازی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز رقابت 7 کاندیدای شهرداری تهران ازفردا

*

*


X https://sport45.site/