تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49250 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پروژه میدان‌بارجدیدهمدان پیشرفت چندانی نداشته

مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگو و رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر همدان گفت: عملیات اجرایی پروژه میدان‌بار جدید همدان پیشرفت چندانی نداشته است.

مازندشورا:کامران گردان پیش از ظهر شنبه در بازدید میدانی از روند اجرای پروژه میدان بار جدید همدان با اشاره به مدت زمان ۴۲ ماهه اجرای قرارداد، اظهار کرد: از زمان شروع عملیات اجرایی ۱۲ ماه گذشته، اما با توجه به مدت زمان اجرا، پروژه از لحاظ فیزیکی پیشرفت مطلوبی نداشته است.

کامران گردان بر تعیین تکلیف طرح به منظور آگاهی مردم و کسبه میدان بار قدیم همدان تاکید کرد و یادآور شد: باید با کار جهادی نسبت به اجرای طرح و تسریع در روند اجرای آن اقدام شود.

گردان تعیین و اعلام قیمت تمام شده پروژه را ضروری دانست و افزود: اعضای شورا به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان محلی باید پاسخگوی افکار عمومی باشند و بر این اساس تعیین تکلیف طرح کاری فوری و ضروری است.

دیگر عضو شورای اسلامی شهر همدان نیز در ادامه گفت: در صورتی که یک چهارم طرح آماده شود کار جهادی انجام می شود و مشارکت کسبه میدان بار قدیم هم افزایش می یابد و به عنوان یک جهش دیگر کارها را تسریع می بخشد.

اکبر کاوسی امید افزود: باید نظارت دائمی بر پروژه صورت پذیرد و گزارش آن به صورت مستمر به شورا ارائه شود.

 معاون فنی عمرانی شهرداری همدان نیز به تشریح روند اجرای پروژه و نوع قرارداد پرداخت و با بیان اینکه پروژه به صورت مشارکتی توسط سرمایه گذار بخش خصوصی و شهرداری اجرا می شود، گفت: تقریبا بیش از یکسال است که عملیات اجرایی پروژه آغاز شده و در قراداد تمامی تاسیسات و ایجاد مسیر دسترسی جزو تعهدات شهرداری پیش بینی شده است.

موسی رسولی از استقرار تیم کنترل و نظارت مجموعه فنی شهرداری در محل اجرای پروژه خبرداد و افزود: بر این اساس روند اجرای طرح بهتر و شرایط بهبود یافت.

مدیر طرح پروژه میدان بار جدید شهر همدان نیز با بیان مشکلات طرح اظهار کرد: ایجاد مسیر دسترسی جزو تعهدات شهرداری است که تا کنون محقق نشده و این یکی از مهمترین مشکلات طرح است.

بهرام گل محمدیان با بیان اینکه برای تسریع در روند اجرای پروژه نیازمند حمایت و کمک شورا و شهرداری هستیم، افزود: بهترین راهکار رفع مشکل پروژه میدان بار جدید تنظیم آیین نامه فروش است که تا کنون این مقوله انجام نشده است.

وی با اعلام اینکه ما مشکل مالی در اجرای طرح نداریم، اظهار کرد:  اگر آیین نامه فروش تنظیم شود می توانیم پروژه را طی یکسال تحویل دهیم.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پروژه #اجرای #شهرداری #همدان #میدان #افزود #اینکه #تعیین #تسریع #اظهار #گردان #مشکلات #نظارت #تنظیم #تعهدات #ایجاد #عنوان #دسترسی #یکسال #جهادی #کامران #نداشته #پیشرفت #قرارداد #عملیات #اعلام #تکلیف #اجرایی #ضروری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پروژه میدان‌بارجدیدهمدان پیشرفت چندانی نداشته

*

*


X https://sport45.site/