تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49256 چاپ به اشتراگ گذاشتن

علی سلطانی:

دخل و خرج شهر کرج به هم نمی‌خواند

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج از جذب فقط 10 درصد از درآمدهای پیش‌بینی شده برای فروردین ماه خبر داد.

مازندشورا:علی سلطانی مقدم با اشاره به کاهش11 درصدی درآمد این دستگاه در فروردین ماه، از تمامی مسئولان و پیمانکاران خواست با مبنا قرار دادن شعار امسال مبنی بر حمایت از کالای ملی و ضرورت صرفه جویی اقتصادی، حداکثر میزان انضباط مالی را در امور مربوطه اعمال کنند.

وی اظهار کرد: متاسفانه با توجه به رکود اقتصادی و در پی آن رکود ساخت و ساز، شاهد کاهش درآمدهای شهرداری کرج هستیم، از این رو ضروری است بنا به نیاز شهر و متناسب با خواست شهروندان، نسبت به هزینه کرد بودجه اقدام شود.

سلطانی مقدم، با اشاره به اینکه همچنین در بخش جذب بودجه نیز با چالش‌هایی روبرو بوده‌ایم، خاطرنشان کرد: در فروردین امسال حدود 10 درصد از بودجه پیش بینی شده ماه، جذب شده است که این وضعیت دشوار اقتصادی و مالی شهرداری در سال جاری را بیش از پیش گوشزد می‌کند.

به گفته سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج، برای فروردین ماه سال جاری درآمدی معادل 137 میلیارد پیش بینی شده بود که تاکنون تنها 11 میلیارد و 600 میلیون از آن جذب شده است.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و بکارگیری راهکارهای اقتصاد مقاومتی، شاهد بیشترین سعی و کوشش از سوی مسئولان و پیمانکاران در هزینه کردها و خریدهای مرتبط با طرح های عمرانی باشیم.

گفتنی است، شهردار کرج در 27 فروردین ماه از سمت خود استعفا کرد. 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اقتصادی #فروردین #بودجه #سلطانی #شهرداری #خاطرنشان #میلیارد #هزینه #حمایت #مسئولان #اشاره #پیمانکاران #خواست #امسال #کالای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دخل و خرج شهر کرج به هم نمی‌خواند

*

*


X https://sport45.site/