تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:41

کد مطلب: 49272 چاپ به اشتراگ گذاشتن

قطع درختان مجموعه آزادی پرونده ۲۵ساله دارد

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل پیشین مجموعه ورزشی آزادی نسبت به صحبت‎های حسن کریمی در رابطه با وضعیت این مجموعه و اینکه زباله دان بوده است، واکنش نشان داد.

مازندشورا: تا قبل از ۱۸ بهمن ماه سال گذشته که ناصر محمودی فر به عنوان مدیر مجموعه ورزشی آزادی انتخاب شد، مدیریت این مجموعه در اختیار سیدحسن طباطبایی بود. وی برای مدت ۲۰ ماه در این مجموعه مدیریت کرد و درهمین بازه زمانی بود که اقدامات اولیه برای بازسازی استادیوم یکصد هزار نفری و خیلی از برنامه های دیگر انجام شد.

با این حال حسن کریمی یک ماه بعد از اینکه در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی مدیریت خود را آغاز کرد، در اولین اقدام برای تغییرات مدیریتی، دست به جابجایی در آزادی زد و محمودی فر را جایگزین طباطبایی کرد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی روز گذشته در اولین نشست خبری خود که چهار ماه پس از حضورش در این شرکت برگزار شد با تاکید بر اینکه مجموعه ورزشی آزادی یک شهر است و به جای مدیر ورزشی به یک شهردار نیاز دارد، گفت: شاید اگر حرفی بزنم دوستان قبلی زیر سئوال بروند اما واقعیت این است که وقتی مجموعه آزادی را تحویل گرفتم، این مجموعه یک زباله دان بود.

وی همچنین در بخشی از صحبت های خود تاکید کرد: نسبت به مجموعه آزادی به قدری بی توجهی شده بود که فضای جنگل آن خشکیده شده بود و در کل ۱۳ هزار اصله درخت در این مجموعه قطع شده بود. این در حالی است که طباطبایی پرونده قطع درختان را مربوط به دوره ای غیر از دوره مدیریت خود می داند ضمن اینکه از بسیاری اقداماتی که طی مدت زمان حضور در این مجموعه انجام داد دفاع می کند.

مدیرعامل پیشین مجموعه ورزشی آزادی در گفتگو با خبرنگار مهر و در واکنش به صحبت هایی که حسن کریمی در نشست خبری خود در رابطه با وضعیت این مجموعه مطرح کرده بود، گفت: البته هیچ وقت دوست نداشتم زمانی که از جایی می روم، اظهارنظری داشته باشم اما حالا که چنین صحبت هایی از طرف وی (کریمی) مطرح شده باید چند نکته را عرض کنم.

وی ادامه داد: ۲۰ ماه در مجموعه ورزشی آزادی مدیریت کرده ام و طی همین مدت بود که کارهای لازم برای مقاوم سازی استادیوم یکصد هزار نفری آغاز شد. همزمان کار صندلی گذاری را هم انجام دادیم  و برایجایگاههایی مثل جایگاه خبرنگاران و میکزون رسیدگی لازم را انجام داده ایم.

رسیدگی به وضعیت ۵ سالن و سالن ۱۲ هزار نفری آزادی و سازماندهی این سالن ها بخصوص به لحاظ نور از دیگر اقداماتی بود که طباطبایی تاکید داشت در دوره مدیریت وی در مجموعه ورزشی آزادی انجام شد.

طباطبایی در ادامه با تاکید بر اینکه همه این اقدامات در شرایطی انجام شد که با محدودیت های شدید مالی مواجه بودیم، یادآور شد: البته قبول داریم مجموعه ورزشی آزادی به توجهی ویژه نیاز دارد اما نباید انجام این کارها فراموش شود. اقداماتی که شخص وزیر ورزش هم در جریان انجام آنها قرار داشت.

وی با ابراز امیدواری از اینکه مدیریت جدید مجموعه ورزشی آزادی بتواند اقداماتی انجام دهد تا شرایط این مجموعه بزرگ رو به بهبودی بیشتر برود «در مورد قطع ۱۳ هزار اصله درخت که به موجب آن شرکت توسعه و امکان ورزشی محکوم به پرداخت جریمه میلیاردی شده است»، توضیح داد.

طباطبایی تصریح کرد: قطع درختان در مجموعه ورزشی آزادی پرونده ای به قدمت ۲۵ - ۲۰ سال دارد و اصلا به دوره مدیریتی من مربوط نمی شود حتی این را هم بگویم که حتی در مورد مدیریت من ۳۵۰۰ اصله درخت در مجموعه ورزشی آزادی کاشته شد.

مدیرعامل پیشین مجموعه ورزشی آزادی در بخش دیگری از گفتگو با خبرنگار مهر کرد: در هر صورت در دوره حضور در مجموعه ورزشی آزادی، شرایط را مهیا کردیم تا این مجموعه رو به بهبود برود. امیدوارم آقای کریمی هم در شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی موفق باشند. حتی من حاضر هستم هر جا لازم باشد برای این موفقیت ها و دستیابی به آنها کمک کند.

«مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی این گونه عنوان کرده که مجموعه آزادی را به صورت یک زباله دان تحویل گرفته است. در این مورد چه صحبتی دارید؟ واقعا شرایط این گونه بود؟»، طباطبایی در پاسخ به این پرسش پایانی خبرنگار مهر گفت: من اهل تقابل نیستم. در این مورد هم ترجیح می دهم سکوت کنم اما شما خودتان قضاوت کنیم؛ هرگز اهل این نیستم که در مقابل هر صحبتی واکنش نشان دهم و حتی صحبت هایی را که برای مطرح کردن اقداماتم انجام دادم، برایم سخت بود. ترجیح می دهم بیش از این حرف نزم. فقط امیدوارم آقایان موفق باشند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مجموعه #ورزشی #آزادی #مدیریت #طباطبایی #توسعه #اینکه #اماکن #اقداماتی #تاکید #کریمی #مدیرعامل #درختان #خبرنگار #شرایط #نگهداری #پرونده #ادامه #رسیدگی #البته #وضعیت #واکنش #اقدامات #امیدوارم #ترجیح #نیستم #صحبتی #باشند #زمانی #گفتگو #گذشته #عنوان #مدیریتی #اولین #تحویل #زباله #پیشین #استادیوم #مربوط #توجهی #محمودی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : قطع درختان مجموعه آزادی پرونده ۲۵ساله دارد

*

*


X https://sport45.site/