تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 09:17

کد مطلب: 49276 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ترافیک سنندج را غیرقابل سکونت خواهدکرد

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: اگر برنامه ای برای ترافیک شهر سنندج تدوین نشود تا ۱۰ سال آینده این شهر قابل سکونت نخواهد بود.

مازندشورا: امیر قادری شامگاه شنبه در جلسه ای که با حضور استاندار کردستان در شورای شهر سنندج برگزار شد، گفت: اگر شهرداری و شورای شهر بتواند در دوره چهار ساله دو یا سه پروژه مهم را به نتیجه برساند کار بسیار خوبی انجام داده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان عنوان کرد: حمل و نقل عمومی یکی از بزرگترین مشکلاتی است که در شهر سنندج وجود دارد و بسیار در این مورد صحبت و برنامه ارائه شده است.

وی گفت: بحث ایجاد مترو در سنندج در حضور رئیس جمهور ارائه شد اما همه می دانیم که با وجود توپوگرافی شهر سنندج این مهم به زودی امکان پذیر نیست.

قادری افزود: یکی دیگر از راه حل های رفع مشکل ترافیک قطار شهری است که در یک افق ۱۰ ساله باید برنامه های آن برای سنندج تدوین شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان عنوان کرد: اگر برنامه ای برای ترافیک شهر سنندج تدوین نشود تا ۱۰ سال آینده این شهر قابل سکونت نخواهد بود.

وی گفت: سازمان شهرداری ها تسهیلات و اعتباراتی بسیاری را می تواند به شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر نیز ارائه دهد که باید با پیگیری های لازم تمامی این اعتبارات جذب شود.

قادری افزود: در سال گذشته تعدادی اتوبوس و مینی بوس به عنوان سهمیه برای شهر سنندج از سازمان شهرداری ها گرفته شد اما با عدم پیگیری شورای شهر و شهردار وقت این سهمیه جذب نشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان عنوان کرد: در این جلسه مصوب شود که اراضی دولتی ضلع شرقی جاده بهشت محمدی در اختیار اتحادیه های مربوطه و شورای شهر برای جانمایی صنوف مقرر گذاشته شود.

وی با بیان اینکه شورای شهر بسیاری از مسائل را تکرار می کند، گفت: در بعضی موارد مشکلی وجود ندارد و فقط آغاز عملیات شهرداری را می طلبد اما شورای شهر با عنوان کمک و حمایت آن را بازگو می کند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #سنندج #شورای #شورای شهر #عنوان #شهرداری #استاندار #کردستان #ارائه #عمرانی #برنامه #هماهنگی #قادری #معاون #ترافیک #سهمیه #سکونت #پیگیری #افزود #بسیار #تدوین #بسیاری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیک سنندج را غیرقابل سکونت خواهدکرد

*

*


X https://sport45.site/