تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 09:18

کد مطلب: 49277 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توسعه شهری اراک در گرو جذب سرمایه گذار

مازندشورا: شهردارآنلاین: نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای دستیابی به توسعه شهری در حوزه های مختلف در اراک، باید شرایط برای جذب سرمایه گذار مهیا و امنیت سرمایه تامین شود.

مازندشورا:سید مهدی مقدسی اظهار داشت: برای اینکه شهری آباد داشته باشیم و اراک از وضعیتی که اکنون در آن گرفتار است رهایی پیدا کند و کارهای بزرگ عمرانی در این شهر انجام پذیرد، بدون شک به منابع مالی قوی نیاز است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرداری اراک با مقدار بودجه سالیانه و منابع مالی کمی که در اختیار دارد و امسال هم کاهش یافته، نمی تواند بدون مشارکت مالی با سرمایه گذاران، کارهای بزرگ شهری، از جمله طرح خیابان ۵۵ متری امیرکبیر را به سامان برساند، همانطور که در راستای اجرای طرح مذکور، طی ۱۵ سال هیچ اتفاق و اقدامی رخ نداده است. 

مقدسی ادامه داد: در همین راستا اخیرا شهرداری اراک با سرمایه گذاری وارد مذاکره شده تا این طرح را به سامان برساند، راه دیگری هم جز این نیست و با بودجه و منابع مالی کم شهرداری، بدون مشارکت سرمایه گذار نمی توان اراک را آباد کرد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای انجام کارهای بزرگ با هدف آبادانی نیاز به منابع مالی بسیار داریم، بیان داشت: اخیرا فعالیت حوزه سرمایه گذاری در مدیریت شهری مورد توجه قرار گرفته و بایستی ترویج شود. 

وی عنوان کرد: برای اینکه سرمایه گذار بتواند با اطمینان کامل سرمایه خود را در زمینه های مختلف صنعتی، کشاورزی، عمران و آبادانی و... به کار گیرد، باید علاوه بر شفافیت پروژه ها و برخورد مناسب مسئولان، از امنیت سرمایه خود اطمینان حاصل کند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در راستای رعایت و اجرای موارد مذکور، نیاز است که با درایت و مدیریت حساب شده، بستر و شرایط برای تشویق و جذب سرمایه گذار داخلی، خارجی، اراکی ها و سایر هموطنان مقیم خارج از کشور مهیا شود، تا برای آبادانی زادگاه خود و اجداد خود سرمایه گذاری کنند چراکه اینگونه افراد کم نیستند، فقط باید شرایط مهیا شود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #سرمایه #منابع #شهرداری #اسلامی #خنداب #آبادانی #گذاری #شورای #کارهای #اینکه #نماینده #کمیجان #شرایط #اخیرا #اطمینان #مذکور #مدیریت #بودجه #مشارکت #مقدسی #سامان #برساند #راستای #اجرای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توسعه شهری اراک در گرو جذب سرمایه گذار

*

*


X https://sport45.site/