تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 49294 چاپ به اشتراگ گذاشتن

2 ایستگاه کتاب در وحدتیه افتتاح شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: همزمان با سومین طرح جمع آوری کتاب روز یکشنبه درآیینی 2 ایستگاه در شهر وحدتیه از توابع شهرستان دشتستان افتتاح شد.

مازندشورا:معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان در این آیین گفت: با راه اندازی این ایستگاه ها شمار آنها به پنج ایستگاه کتاب در این شهرستان افزایش یافت.
علیرضا رهسپار افزود: در 2 طرح قبلی جمع آوری کتاب بیش از یکهزار جلد کتاب جمع آوری شد و در مرحله سوم این طرح نیز مردم شهر وحدتیه بیش از 100 جلد کتاب جمع آوری و تحویل نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهر شد.
وی یادآور شد: طرح جمع آوری کتاب از جمله طرح های مفید فرهنگ و ارشاد اسلامی است که با استقبال مردم و مسئولان روبرو شده است.
رهسپار گفت: سایت اهل قلم ویژه نویسندگانی است که می توانند با عضویت در آن از مزایای آن بهره مند شوند و صندوق اعتباری هنری ویژه نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندانی است که می توانند به عضویت آن درآیند.
مسئول طرح پایتخت کتاب در این زمینه گفت: یکی از بهترین مزایای جمع آوری کتاب این است که کتابهایی که محصور شده به دست سایر خوانندگان برگردد و دوباره خوانده می شود.
پریسا امیری افزود: این ایستگاه به نوعی کتابخانه ای با سیستم بازاست که نه کتابدار و نه هیچگونه عضوی دارد و کتاب پس از مطالعه به جای خود برمی گردد.
شهردار وحدتیه گفت: مجموعه شهرداری و شورای شهر آمادگی خود را برای هر گونه حمایت از طرح جمع آوری و خرید کتاب اعلام می کند.
حسین عباسی افزود: اجرای طرح جمع آوری کتاب نقشی مهم در ترویج فرهنگ مطالعه دارد.
شهردار وحدتیه با بیش از 15 هزار نفر جمعیت در فاصله 90 کیلومتری شرق بوشهر واقع است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #ایستگاه #وحدتیه #فرهنگ #افزود #اسلامی #ارشاد #مطالعه #شهردار #مزایای #رهسپار #اداره #توانند #عضویت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 2 ایستگاه کتاب در وحدتیه افتتاح شد

*

*


X https://sport45.site/