فعالیت ۶ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان همدان

تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:45

کد مطلب: 49298 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راهداری استان همدان خبر داد:

فعالیت ۶ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان همدان

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از فعالیت ۶ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، محمد رودباری در گفتگویی اظهار کرد: خودروها مکلف به داشتن معاینه فنی هستند، در غیر این صورت اجازه صدور صورت‌وضعیت به آن‌ها داده نمی‌شود.

وی با اشاره به بررسی وضعیت خودروها از تمام ابعاد فنی در این مراکز عنوان کرد: تست ترمزها، سیستم روشنایی، آلایندگی خودرو، لاستیک‌ها و جلوبندی از جمله آزمایش‌های انجام شده در مراکز معاینه فنی به شمار می‌رود.

مدیرکل راهداری استان همدان با بیان اینکه ۱۰۲ دستگاه تردد شمار در سطح استان همدان فعال است، گفت: دو دستگاه توزین در حال تردد نیز در سطح استان همدان ایجاد شده است.

رودباری با اشاره به اینکه تمام ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای که بار جابه‌جا می‌کنند باید بارنامه داشته باشند، بیان کرد: سازمان به دنبال هوشمندسازی بحث حمل‌ونقل است و در این زمینه اقدامات بسیاری انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۶۶ دستگاه دوربین ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی شریانی استان همدان نصب شده است، یادآور شد: از این تعداد ۴۹ دستگاه فعال و بقیه نیز در حال انجام مراحل راه‌اندازی است.

این مسئول بیان کرد: پیگیری‌های لازم را برای راه‌اندازی و فعالیت کامل ۶۶ دستگاه را در دستور کار داریم.

مدیرکل راهداری استان همدان با تأکید بر اینکه سطح رعایت مردم در بحث رانندگی ضعیف است، تصریح کرد: عمده مشکل همدان در این زمینه سرعت است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #همدان #استان #دستگاه #راهداری #اینکه #مدیرکل #اشاره #معاینه #حمل‌ونقل #راه‌اندازی #زمینه #جاده‌ای #فعالیت #رودباری #خودروها #مراکز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فعالیت ۶ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان همدان

*

*


X https://sport45.site/