تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 49309 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مساله شخصی علت انصراف انصاری لاری است

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: علت انصراف انصاری لاری از کاندیداتوری شهرداری تهران مساله شخصی بوده است.

مازندشورا:محسن هاشمی امروز یکشنبه پیش از آغاز شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و در جمع خبرنگاران، گفت‌: روز گذشته (‌شنبه) انصراف انصاری لاری به دست ما رسید و در نتیجه‌ این انصراف ، برنامه‌ ارائه نامزدهای شهرداری تهران تغییر کرد.

وی افزود: مقرر بود حجت الله میرزایی بعد از ظهر امروز برنامه‌های خود را ارائه کند که با انصراف انصاری لاری مقرر شد ابتدا میرزایی برنامه خود را ارائه دهند و بعد از آن افشانی و بعدازظهر امروز نیز حسینی مکارم برنامه‌های خود را به عنوان کاندیداهای شهرداری تهران ارائه کنند.

هاشمی ادامه‌ داد: فردا هم برابر برنامه از پیش تعیین شده کاندیداها برنامه‌های خود را ارائه می‌کنند.

وی در ادامه‌ خاطر نشان کرد: در خصوص انصراف سایر کاندیداها هنوز موضوعی مطرح نشده است، لذا نباید به شایعات توجه کرد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص انصراف انصاری لاری، بیان‌ کرد: ایشان دو بار برگه انصراف دادند که در برگه اول علت انصراف را مساله شخصی عنوان کردند ، اما من به دلیل اینکه با ایشان تلفنی صحبت کردم لذا در مورد دلایل ایشان هنوز جزئیات را نمی دانم، ولی ایشان یکی از شش کاندیدای دیگر را دارای صلاحیت بیشتر دانسته بودند.

رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که در حال‌ حاضر شش کاندیدای دیگر برای تصدی پست شهرداری تهران وجود دارد که طی امروز و فردا برنامه‌های خود را ارائه خواهند کرد، یادآور شد: حساسیت خبرنگاران نسبت به موضوع حساس انتخاب شهردار تهران از اهمیت بسیاری برخوردار است و بی تردید خبرنگاران نعمتی هستند که ان‌شاء‌الله مشکل طرح ترافیک آنها نیز حل خواهد شد.

محسن هاشمی همچنین در ابتدای جلسه علنی شورا نیز با بیان اینکه امروز قرار است کاندیدای شورای شهر برنامه های خود را برای تصدی پست شهرداری تهران بیان کنند، اظهار کرد: امروز جلسه به صورت زنده توسط رسانه ملی پخش می شود که این شفافترین مدل انتخاب یک مدیر است و ابتکار ملی برای تحقق شعار شهر شیشه‌ای است.

وی با اشاره به ابهاماتی که در این چند روزه پیرامون انتخاب شهردار ایجاد شد، گفت: از خبرنگاران و ... می خواهم که از هرگونه شایعه پراکنی و ابهام افکنی خودداری کنند چراکه ما اعضای شورای شهر هیچ موضوع مخفی نداریم که بخواهیم از مردم پنهان کنیم چراکه مردم نامحرم نیستند.

وی با بیان اینکه فرآیند انتخاب شهردار شفاف است و دامن زدن به حواشی و لطمه زدن به جایگاه حقیقی و حقوقی اعضا نتیجه ای جز کم اعتماد شدن مردم نسبت به لیست امید ندارد، اظهار کرد: هرگونه اظهارنظر از سوی اعضا، احزاب و ... که جایگاه شورا را تضعیف کند مورد پسند نیست.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی که همه مردم و ارکان حکومت نسبت به انتخاب شهردار حساس هستند، باید با طمانینه شهردار را انتخاب کرد، گفت: پروسه انتخاب شهردار عاقلمند بوده و ما باید با دقت لازم شهردار را انتخاب کنیم.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #انصراف #شهردار #امروز #ارائه #شورای #شهرداری #انصاری #خبرنگاران #اینکه #برنامه‌های #کاندیدای #کاندیداها #برنامه #اسلامی #هاشمی #اظهار #هرگونه #چراکه #شورای شهر #جایگاه #موضوع #ادامه‌ #مساله #میرزایی #اشاره #عنوان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مساله شخصی علت انصراف انصاری لاری است

*

*


X https://sport45.site/