تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 49316 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تماشای سه‌بعدی تهران در نمایشگاه کتاب

مازندشورا: شهردارآنلاین: کتابی با قابلیت تماشای سه‌بعدی تهران در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده است.

مازندشورا:انتشارات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به ارائه محصولات فرهنگی پرداخته که از میان آن‌ها می‌توان به جدیدترین نقشه‌ها و کتابی با قابلیت تماشای سه‌بعدی تهران اشاره کرد.

انتشارات سازمان فاوای شهرداری تهران با ارائه ۲۹ عنوان کتاب، اطلس و نقشه در این دوره از نمایشگاه حضور دارد. در این غرفه کتاب‌هایی با موضوعات شهرسازی، مدیریت شهری، فناوری اطلاعات، آمار و اطلاعات مکانی ارائه شده است.

همچنین دو نقشه از شهر تهران در مقیاس‌های مختلف و اطلس‌های کیفیت زندگی، پایداری شهری، رصد وضعیت شهرسازی، راهیاب و ... از دیگر محصولات فرهنگی ارائه‌شده در این غرفه است.

علاوه بر اطلس‌های موجود، آخرین آمارنامه‌ها و نظام جامع آماری شهر و شهرداری تهران، منتشرشده توسط این سازمان در این دوره از نمایشگاه کتاب ارائه می‌شود. از دیگر محصولات موجود نیز می‌توان به دو مجموعه عکس «تهران از بالا» و «تهران سه‌بعدی» اشاره کرد که شامل عکس‌های شهر تهران و جذابیت‌های بصری و گردشگری این شهر می‌شود.

این نشر در شبستان مصلای امام خمینی (ره)، راهرو شماره ۱۷، غرفه شماره ۱۵ قرار دارد. سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا ۲۲ اردیبهشت در مصلا برپاست.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #نمایشگاه #ارائه #شهرداری #محصولات #اطلاعات #سه‌بعدی #اشاره #شماره #شهرسازی #موجود #اطلس‌های #می‌توان #بین‌المللی #انتشارات #فناوری #یکمین #تماشای #فرهنگی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تماشای سه‌بعدی تهران در نمایشگاه کتاب

*

*


X https://sport45.site/