تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 49318 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ابلاغ طرح سایت موزه میدان امام(ره)همدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار همدان گفت: طرح سایت موزه میدان امام خمینی (ره) این شهر در شورای عالی فنی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تصویب و به شهرداری ابلاغ شد.

مازندشورا:عباس صوفی روز یکشنبه در صحن علنی شورای اسلامی شهر همدان اظهار کرد: این طرح امروز به شهرداری همدان ابلاغ شد و نقشه های فاز اول معماری و طرح مطالعاتی این سایت موزه نیز دریافت شده و به زودی عملیات ساخت این طرح آغاز می شود.
شهردار همدان با اشاره به اهمیت تاریخ در مولفه های گردشگری و اقتصادی این شهر، بیان کرد: این سایت موزه‌ ساده و با هویت تاریخی احداث می شود.
صوفی با اشاره به امضای تفاهم نامه احداث راه بازگشت گنج نامه با دانشگاه بوعلی اظهار کرد: در این تفاهم نامه مطالعات پیوست فرهنگی، زیست محیطی و امکان سنجی لحاظ شده است.
وی ابراز امیدواری کرد با اجرای مطالعات این طرح نسبت به ایجاد راه بازگشت و روان سازی ترافیک در این مسیر گردشگری اقدام لازم صورت بگیرد.

شهردار همدان با اشاره به موافقت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان نسبت به واگذاری تمامی زمین های با کاربری فضای سبز به شهرداری گفت: در همین ارتباط تمامی زمین های با کاربری فضای سبز به شهرداری تحویل شد.
صوفی افزود: براین اساس شهرداری همدان متعهد شده است ظرف سه سال نسبت به ایجاد فضای سبز در این زمین ها اقدام کند که بخشی از این طرح امسال اجرا می شود. 

شهردار همدان همچنین با اشاره به برگزاری آیین کلنگ زنی همزمان تمامی طرح های عمرانی شهرداری همدان گفت: این مراسم به صورت متمرکز و با حضور تمامی مسئولان اجرایی استان در تالار فجر همدان برگزار می شود.
وی افزود: این طرح شامل پارک ها، پیاده راه ها، پل ها و سایر طرح های عمرانی شهرداری است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در حاشیه این مراسم مرکز سامانه 137 نیز به صورت رسمی راه اندازی می شود.

صوفی با اشاره به 2 طرح ویژه در مسیر گردشگری بلوار ارم و بلوار جوان به سمت دره مراد بیک، گفت: مصوبات اجرای طرح پیاده راه سازی بخشی از بلوار ارم دریافت شده است و فاز نخست طرح با 70 میلیارد ریال اعتبار به زودی انجام می شود.
وی اضافه کرد: این طرح در 2 فاز انجام می شود و ضمن اینکه طرح مسیر دسترسی بلوار جوان به سمت دره مرادبیک در حال بررسی است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین مسئولان قرارگاه خاتم و قرارگاه شهید رجایی نیز برای بررسی و بازدید از طرح های پیشنهاد شده از سوی شورا و شهرداری همدان، امروز به این شهر سفر می کنند.
اعضای شورای اسلامی شهر همدان در نشست امروز نسبت به عملکرد شهرداری در برگزاری جشن روز کارگر و همچنین مدیریت و حل مشکلات ایجاد شده منازل منطقه چمران به هنگام بارش های اخیر و آب گرفتگی ایجاد شده، قدردانی کردند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #همدان #شهرداری #اشاره #همچنین #ایجاد #تمامی #بلوار #گردشگری #شهردار #امروز #برگزاری #افزود #عمرانی #پیاده #خاطرنشان #قرارگاه #کاربری #بررسی #مسئولان #مراسم #اجرای #دریافت #اظهار #اسلامی #شورای #احداث #تفاهم #اقدام #ابلاغ #مطالعات #بازگشت #استان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ابلاغ طرح سایت موزه میدان امام(ره)همدان

*

*


X https://sport45.site/