تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:13

کد مطلب: 49324 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اسامی برخی مطرح‌شده‌های شهرداری در شان کرج نیست

مازندشورا: شهردارآنلاین: برخی اعضای شورای شهر در جلسه علنی مطرح کردند که اسامی برخی مطرح‌شده‌های تصدی پست شهرداری در شان کلان‌شهر کرج نیست.

مازندشورا:محمد نبیونی در جلسه علنی پنجاه و ششم شورای شهر با اشاره به اینکه در این جلسه به بررسی روند انتخاب شهردار و شاخص‌های آن خواهیم پرداخت،  از اعضا خواست که نقطه نظرات خود را بیان کنند.

حسین محمدی عضو شورای شهر کرج گفت: به نظر می‌رسد اعضا گزینه‌های خود را معرفی کنند تا بتوانیم به جمع‌بندی برسیم.

منصور وحیدی دیگر عضو شورای شهر کرج گفت: بیش از هشت ماه گذشته است باید نقاط ضعف و قوت شهرداران سابق استخراج و موردبررسی قرار گیرد.

وی گفت: اعتقاد بنده این است که رویه تعامل شورا و شهرداری طی هفت ماه گذشته باید آسیب‌شناسی شود.

این عضو شورای شهر کرج با اشاره به اینکه شهرداری با مشکل درآمدی مواجه است، گفت: درصورتی‌که تعامل سازنده ایجاد نشود نمی‌توان انتظار داشت که کارها به‌خوبی انجام شود.

وی با اشاره به اینکه تحقق مطالبات مردم مهم است، گفت: اصرار ما بر این است که در انتخاب شهردار به ویژگی‌هایی ازجمله شایستگی، شفافیت و پاک دستی توجه ویژه شود.

عباس زارع یکی دیگر از اعضای شورای شهر با اشاره به استعفای شهردار سابق کرج، گفت: اگر شهردار استعفا نمی‌داد و روند اعتراض‌ها به عملکرد وی ادامه پیدا می‌کرد قطعاً استیضاح در دستور کار قرار می‌گرفت.

وی با تأکید بر اینکه باید مسیر برای آینده شهر هموار شود، گفت: اگر مسائل در خصوص شهردار سابق گفته نشده دلیلی نمی‌شود که بگویند عده‌ای فشار آوردند که شهردار برود.

اکبر سلیم نژاد در ادامه با تأکید بر اینکه نباید درگذشته بمانیم، گفت: این جلسه رسمی و علنی است، نباید وقت‌کشی کنیم، باید به‌دوراز حاشیه به انتخاب شهردار بپردازیم.

این عضو شورای شهر کرج با اشاره به اینکه شهرداری کرج با ورشکستگی همراه است، گفت: باید فردی برای تصدی شهرداری کرج انتخاب شود که توان جذب سرمایه‌گذار را داشته باشد.

رحیم خستو دیگر عضو شورای شهر کرج با اشاره به اینکه دمکراسی ساخت و کارش مشخص است، گفت: نه دیکتاتوری اکثریت را می‌خواهیم نه خودکامگی اقلیت.

فرج‌الله ایلیات دیگر عضو شورای شهر کرج در ادامه با تأکید بر اینکه انتخاب شهردار کرج از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: کرج یکی از کلان‌شهرهای بزرگ کشور است.

وی گفت: معیارهای انتخاب شهردار باید موردبررسی قرار گیرد،  متأسفانه اسامی برخی مطرح‌شده ها درشان کلان‌شهر کرج نیست. 

رحیم خستو در واکنش به سخن ایلیات، گفت: با شما موافق هستم که برخی اسامی مطرح‌شده درشان کلان‌شهر کرج نیست، ولی بهتر است اسامی مطرح شود تا افرادی که توهم این موضوع رادارند از توهم خارج شوند.

در انتخاب جلسه مقرر شد؛ اعضای شورا تا روز چهارشنبه هفته جاری اسامی گزینه‌های خود را معرفی کنند تا پس از بررسی شاخص‌ها گزینه نهایی انتخاب و به مردم معرفی شود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهردار #اینکه #شورای شهر #شورای #اشاره #شهرداری #اسامی #ادامه #تأکید #معرفی #نباید #ایلیات #کلان‌شهر #درشان #مطرح‌شده #موردبررسی #گزینه‌های #بررسی #گذشته #تعامل #اعضای #استعفا

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اسامی برخی مطرح‌شده‌های شهرداری در شان کرج نیست

*

*


X https://sport45.site/