تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 49329 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون فرماندار تهران در گفتگو با شهردارآنلاین:

شورا پیش از انتخاب شهردار استعلام بگیرد

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران گفت: اگر از سوی گزینه های شهرداری تخلفی صورت گرفته باشد، این وظیفه شورا است که تحقیق کند و استعلام های مورد نیاز را از مراجعی مانند قوه قضاییه، وزارت کشور و وزارت اطلاعات بگیرد.

مازندشورا:غلامحسین آرام در گفتگو با شهردارآنلاین در خصوص گزینه های شهرداری تهران و استعلام از تخلفات احتمالی آنهاگفت: ارسال استعلام به فرمانداری ارتباطی ندارد و شورا  شهر مستقیما باید به وضعیت کاندیدا های شهرداری رسیدگی کند.

وی با بیان اینکه در هر صورت انتخاب شهردار به صورت مستقیم به عهده اعضای شورای شهر است، ادامه داد: اعضای شورا معمولا افرادی شناخته شده را به عنوان گزینه انتخاب می کنند و قاعدتا در میان این افراد کسی که بهترین روزمه و  سابقه اجرایی و همچنین توانایی اداره تهران را داردداشته باشد، انتخاب می شود.

معاون فرماندار تهران همچنین در خصوص اینکه شورا از کدام مراجع باید استعلام بگیرند، گفت: اگر از سوی این گزینه ها تخلفی صورت گرفته باشد، این وظیفه شورا است که تحقیق کند و استعلام را از مراجعی مانند قوه قضاییه، وزارت کشور و وزارت اطلاعات بگیرد.

وی در خصوص اینکه اگر مشخص شود گزینه انتخابی در پرونده خود تخلفی دارد، تکلیف شهرداری چه خواهد شد، تصریح کرد: قطعا شورای شهر هماهنگی های لازم برای تحقیق در خصوص گزینه ها را انجام داده است و قاعدتا شورا باید کسی را انتخاب کند که موردی در پرونده خود نداشته باشد. 

 

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #گزینه #استعلام #تهران #اینکه #شهرداری #تخلفی #همچنین #تحقیق #وزارت #شورای شهر #پرونده #قاعدتا #شورای #بگیرد #شهردارآنلاین #گفتگو #معاون #اعضای #فرماندار #شهردار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شورا پیش از انتخاب شهردار استعلام بگیرد

*

*


X https://sport45.site/