تلاش 12 ساعته آتش‌نشانان برای مهار حریق در یک فروشگاه در ساری

تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 49333 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون آتش‌نشانی ساری اعلام کرد

تلاش 12 ساعته آتش‌نشانان برای مهار حریق در یک فروشگاه در ساری

مازندشورا: معاون عملیات آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری گفت: دو تیم آتش‌نشانی تا مهار کامل حریق فروشگاه بزرگ موادغذایی میرشجاعی در محل حادثه حضور دارند.

مازندشورا:اسماعیل حسین‌زاده امروز در شهرستان ساری درباره آخرین وضعیت اطفای حریق در فروشگاه بزرگ میرشجاعی واقع در بلوار کشاورز شهر ساری ظهار کرد: حریق فروشگاه بزرگ موادغذایی میرشجاعی ساعت 3:02 امروز به آتش‌نشانی اعلام شد و اولین خودروی آتش‌نشانی ساعت 3:05 و دومین خودرو ساعت 3:07 در محل حادثه حضور یافت.

معاون آتش‌نشانی مرکز مازندران به شدت بالای حریق در این فروشگاه اشاره کرد و افزود: دسترسی به داخل فروشگاه برای مهار حریق بسیار سخت بود که به همین دلیل مجبور شدیم دیوار را بشکافیم.

وی یادآور شد: برای مهار این حریق 9 دستگاه خودروی سنگین، چهار دستگاه خودوی سبک و چهاردستگاه خودروی آب‌رسان فضای سبز شهرداری ساری برای اطفای حریق به‌کارگیری شده است.

حسین‌زاده با اعلام اینکه عملیات اطفای مستقیم حریق از ساعت سه تا هشت صبح به مدت 5 ساعت طول کشید، اضافه کرد: پس از آن عملیات جداسازی در دستور کار قرار گرفت.

معاون آتش‌نشانی ساری بیان کرد: این حریق از نوع خاموش بوده به‌طوری‌که باتوجه به حرارت بالا ممکن بود دوباره شعله‌ور شود.

وی با تأکید بر اینکه دو تیم آتش‌نشانی در محل حادثه حضور دارند، خاطرنشان کرد: تا زمانی‌که حریق به‌طور کامل مهار شود مأموران آتش‌نشانی در محل حادثه حضور خواهند داشت.

معاون آتش‌نشانی ساری گفت: دو نفر از مأموران آتش‌نشانی بر اثر سوختگی و مشکل تنفسی مصدوم شدند که با توجه به حضور اورژانس در محل حادثه به‌صورت سرپایی مداوا شدند.

حسین‌زاده با اعلام اینکه برای مهار این حریق 60 نیرو به محل حادثه اعزام کردیم، اظهار کرد: علت این حادثه هنوز مشخص نشده و در حال بررسی است.

وی همچنین با بیان اینکه بامداد امروز نیز دو دستگاه خودروی کامیون بر اثر برخورد در مسیر جاده چهاردانگه ساری دچار حریق شدند که راننده کامیون زیر چرخ ماشین گیر کرد که برای این عملیات خودروی امدادی و اصفایی به منطقه اعزام شد، گفت: حدود ساعت 23 شب گذشته منزلی در روستای چناربن آبکسر ساری دچار حریق شد که دو تیم عملیاتی برای مهار آتش به منطقه اعزام کردیم.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #آتش‌نشانی #حادثه #فروشگاه #خودروی #اعلام #معاون #اینکه #عملیات #اعزام #دستگاه #امروز #اطفای #منطقه #کامیون #کردیم #مأموران #میرشجاعی #حسین‌زاده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تلاش 12 ساعته آتش‌نشانان برای مهار حریق در یک فروشگاه در ساری

*

*


X https://sport45.site/