حل مشکلات مردم مدیران انقلابی می‌خواهد/ اصحاب رسانه از اخم صاحب‌منصبان نترسند

تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 49338 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج رسانه:

حل مشکلات مردم مدیران انقلابی می‌خواهد/ اصحاب رسانه از اخم صاحب‌منصبان نترسند

مازندشورا: معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج رسانه با بیان اینکه اگر مدیران ما انقلابی باشند و به درد مردم توجه داشته باشند بسیاری از مشکلات حل می‌شود، گفت: بنده به عنوان کسی که در عرصه رسانه کار کردم می‌خواهم به اصحاب رسانه عنوان کنم برای بیان حق نگران جایگاه خودتان نباشید و واقعیت را زیر چتر خدا بیان کنید از اخم صاحب منصبان نترسید.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام ذکریا نیکویی عصر امروز جلسه پرسش و پاسخ فعالان رسانه‌ای مرکز مازندران در اداره فرهنگ و ارشاد مازندران طی سخنانی با بیان اینکه اگر مدیران ما انقلابی باشند و به درد مردم توجه داشته باشند بسیاری از مشکلات حل می‌شود، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی سال‌های سال مدنظر رهبری است و ایشان بر روی آن تاکید می‌کنند چرا که بهترین راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور توجه به این مسئله است.

معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج رسانه افزود: بنده به عنوان کسی که در عرصه رسانه کار کردم می‌خواهم به اصحاب رسانه عنوان کنم برای بیان حق نگران جایگاه خودتان نباشید و واقعیت را زیر چتر خدا بیان کنید از اخم صاحب منصبان نترسید.

وی با بیان اینکه در سفر چند روزه به مازندران از نزدیک شاهد مشکلات بخش کشاورزی استان بودم، گفت: راه‌های زیادی برای ارتقا، پیشبرد و حمایت از تولیدات داخلی استان وجود دارد.

دبیر مجمع خیران انقلابی کشور با اشاره به اینکه امیدواریم از ایده‌های جدید حمایت شود، افزود: مشکلات اقتصادی به‌وجود آمده گریبانگیر همه می‌شود و برای حل آن همه مسؤولان و مردم باید دست در دست هم بدهند و بسیج شدن و هماهنگی یکی از راه‌هایی است که می‌تواند مشکلات را زودتر حل کند.

حجت‌الاسلام حامد خطی استادیار رسانه استان مازندران نیز گفت: هدف از تشکیل بسیج رسانه تعیین محوریت و میدان‌داری کردن نیروهای خوشفکر بسیج است که سمت و سو را به رسانه‌ها بدهند تا در این راه ارتقا داشته باشیم.


وی با بیان اینکه گاهی بسترهایی فراهم است بدون اینکه هیچ استفاده از آنها بشود، افزود: در سریال پایتخت که در شهری از استان مازندران فیلمبرداری شده می‌توانستیم بهترین استفاده را از این ظرفیت کشوری داشته باشیم.


خطی با اشاره به اینکه ما دغدغه‌هایی داریم که بسیار مهم است، گفت:  در کنار این دغدغه‌ها، ظرفیت‌های بسیار بالایی هم داریم که اگر بخواهیم خط رهبری انقلاب را ادامه دهیم، فقط با حفظ فرهنگ بسیجی امکان‌پذیر است.

86048/ج
 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #رسانه #اینکه #مشکلات #مازندران #استان #انقلابی #افزود #اشاره #حمایت #ارتقا #باشیم #بسیار #رهبر #داریم #استفاده #عنوان #بدهند #رهبری #اصحاب #مدیران #تربیت #تعلیم #حجت‌الاسلام #فرهنگ #بهترین #معاون #باشند #اقتصادی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حل مشکلات مردم مدیران انقلابی می‌خواهد/ اصحاب رسانه از اخم صاحب‌منصبان نترسند

*

*


X https://sport45.site/