صدای مهیب انفجار در قائم‌شهر/علت حادثه هنوز مشخص نیست

تاریخ انتشار : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 49345 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تلفات جانی نداشت

صدای مهیب انفجار در قائم‌شهر/علت حادثه هنوز مشخص نیست

مازندشورا: صدای مهیب انفجاری که علت آن هنوز مشخص نشده، شهروندان قائم‌شهری را نگران کرده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، حوالی ساعت 23 یک‌شنبه‌شب، صدای انفجاری مهیب و گو‌ش‌خراش دل‌های مردم این شهرستان را نگران کرد.

مسؤول روابط عمومی آتش‌نشانی قائم‌شهر در گفت‌وگو با فارس، در همین ارتباط گفت: بلافاصله بعد از شنیدن صدای این انفجار و تماس‌های مردمی نسبت به آگاهی از محل دقیق حادثه، مأموران آتش‌نشانی به منطقه مورد نظر اعزام شدند.

علی رحمانی‌نیا محل این حادثه را منطقه سمنادشت خواند و افزود: خوشبختانه وقوع انفجار در یک زمین خالی از سکنه بوده و تلفات جانی دربر نداشته است.

وی با عنوان اینکه دقایقی از این وقوع این حادثه نگذشت که بازار شایعات داغ شد، خاطرنشان کرد: زمزمه‌هایی در میان مردم از اصابت شهاب‌سنگ، پرتاب موشک، انفجار گازهای زیرزمینی و ... به گوش می‌رسد که هنوز خبری دقیق از علت صدای این انفجار توسط کارشناسان ذی‌ربط داده نشده و همچنان در حال بررسی این موضوع هستند.

مسؤول روابط عمومی آتش‌نشانی قائم‌شهر با بیان اینکه صدای انفجار به حدی زیاد بود که شیشه‌های چندین خانه اطراف این زمین، خُرد شد، اضافه کرد: تقریباً عمده شهروندان صدای این انفجار را شنیدند و دچار نگرانی شدند.

رحمانی‌نیا در پایان با اعلام اینکه هم‌اکنون در زمین مورد نظر گودالی ایجاد شده است، اظهار کرد: پس از مشخص شدن علت اصلی این حادثه، بلافاصله اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/3141/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #انفجار #حادثه #قائم‌شهر #اینکه #آتش‌نشانی #بلافاصله #رحمانی‌نیا #منطقه #روابط #شهرستان #مسؤول #تلفات #عمومی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : صدای مهیب انفجار در قائم‌شهر/علت حادثه هنوز مشخص نیست

*

*


X https://sport45.site/