درصد چشم‌گیری از ظرفیت رسانه‌ای کشور در اختیار مازندران است/عضویت 650 بسیجی در بسیج رسانه استان

تاریخ انتشار : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - ساعت : 07:15

کد مطلب: 49346 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسؤول بسیج رسانه مازندران:

درصد چشم‌گیری از ظرفیت رسانه‌ای کشور در اختیار مازندران است/عضویت 650 بسیجی در بسیج رسانه استان

مازندشورا: مسؤول بسیج رسانه مازندران با اعلام اینکه درصد چشم‌گیری از ظرفیت رسانه‌ای کشور در اختیار مازندران است، گفت: این فرصت خوبی است تا بسیج رسانه‌ مازندران به ارتقای فعالیت در زمینه همسو کردن هدف مطابق با فرمایشات رهبری در رابطه با حمایت و اشتغال بپردازند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسن افشار در جلسه پرسش و پاسخ فعالان رسانه‌ای مرکز مازندران در مورد بیان دغدغه‌ها و آسیب‌شناسی در اهمیت کار تشکیلاتی رسانه‌ای و راهکارهای تقویت جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی که در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: بسیج رسانه‌ حدود سه سالی است که فعالیت خودش را با همکاری فعالان رسانه شروع کرده است.

وی بیان کرد: در این بین منابع و اعتبارات زیادی سرگردان هستند.

مسؤول بسیج رسانه مازندران با تأکید بر اینکه تثبیت سبد رسانه‌ای موضوع مهمی است، چون بسیج رسانه بدون پشتوانه است، اضافه کرد: مدیریت ایجاد جریان واحد رسانه‌ای بسیار مهم است و دسته‌بندی کردن مشکلات رسانه هم باید مورد بررسی قرار گیرد.

افشار با اشاره به این موضوع که در این جلسه اولویت‌دارترین مشکلات ما باید مورد بررسی قرار گیرد، تأکید کرد: بیش از 650 نفر در بسیج رسانه عضو هستند.

وی تصریح کرد: ما در بسیج رسانه به نیروهای انسانی خودمان افتخار می‌کنیم و بالاترین ارزش برای ما همین است؛ در چهارچوب دولت و در مسیر انقلاب با اتحاد و برادری و هماهنگی امیدواریم این مسیر را طی کنیم.

مسؤول بسیج رسانه مازندران عنوان کرد: فعالیت‌هایی در جشنواره رسانه‌ای که در سومین سال برگزار شد انجام گرفته که تشکیل جبهه رسانه‌ای شعار ماست و صدای خالصانه مردم باید توسط بسیج رسانه منتقل شود.

افشار تصریح کرد: وحدت رسانه‌ای بسیار مهم است که متأسفانه کمتر به چشم می‌خورد؛ اعضای بسیج رسانه با وحدت رسانه‌ای سعی کنند خیزش رسانه‌ای را رصد کنند.

وی با اعلام اینکه درصد چشم‌گیری از ظرفیت رسانه‌ای کشور در اختیار مازندران است، گفت: این فرصت خوبی است تا بسیج رسانه‌ مازندران به ارتقای فعالیت در زمینه همسو کردن هدف مطابق با فرمایشات رهبری در رابطه با حمایت و اشتغال بپردازند.

انتهای پیام/86048/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #رسانه‌ای #رسانه #مازندران #مسؤول #افشار #تأکید #فعالیت #اینکه #موضوع #تصریح #بسیار #رسانه‌ #انقلاب #ظرفیت #چشم‌گیری #اختیار #فعالان #اسلامی #برگزار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : درصد چشم‌گیری از ظرفیت رسانه‌ای کشور در اختیار مازندران است/عضویت 650 بسیجی در بسیج رسانه استان

*

*


X https://sport45.site/