بازديد مديركل راه و شهرسازي مازندران از راههای ارتباطی شهرستان نور

تاریخ انتشار : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:30

کد مطلب: 49373 چاپ به اشتراگ گذاشتن

به منظور رفع موانع اجرايي صورت پذيرفت :

بازديد مديركل راه و شهرسازي مازندران از راههای ارتباطی شهرستان نور

مازندشورا: مديركل راه و شهرسازي مازندران باتفاق مدیر کل بحران استانداری – مسئول راههای روستایی و مسئولین شهرستان به منظور رفع موانع اجرايي از پروژه های حوزه راه و شهرسازی در شهرستان نور بازديد و دستوراتي را در خصوص تسريع در عمليات اجرايي آن ابلاغ نمود.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس عبداله بهادری در اين بازديد ضمن اعلام رضايت نسبي از اجراي عمليات اجرايي پروژه هاي راهسازي مازندران عنوان نمود: شهرستان نور  از جمله شهرستانهاي مهم در سطح استان بوده كه به دليل حجم بالاي ترافيك و تردد ، داراي راه هاي پر اهميتي مي باشد.

وی در ادامه از پل کلیک در بلده که راه مواصلاتی چندین روستای بزرگ در منطقه بلده از قبیل مرچ – یالرود – ورزین و حطر می باشد که به دلیل وقوع سیل تخریب شده بود بازدید نمودند .

مدیر کل راه و شهرسازی استان ضمن اشاره  به برقراری هرچه سریعتر راه عبور و مرور مردم منطقه یادآور شد : عملیات اجرائی ساخت کوله اول بطول کامل انجام و بتن ریزی بخش کوچکی از کوله دوم باقی مانده است که طی چند روز آینده به اتمام میرسد همچنین قرارداد پروژه برای اجرای دو کوله و ایجاد رمپ ورود – خروج به مبلغ 5600 میلیون ریال منعقد شده است.

مهندس بهادری در این بازدید با اشاره به اینکه عرشه پل  در محل کارگاه موجود می باشد دستور دادند در اسرع وقت نسبت به اجرای فرایند انعقاد قرارداد با پیمانکار ذیصلاح جهت قرار دادن عرشه برای کوله اقدام گردد که مشکل تردد اهالی مرتفع شود .


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #استان #مازندران #منطقه #اجرای #بازدید #پروژه #قرارداد #مهندس #بازديد #شهرسازي #شهرستان #اجرايي #بهادری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازديد مديركل راه و شهرسازي مازندران از راههای ارتباطی شهرستان نور

*

*


X https://sport45.site/