آغاز اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از اراضی ملی کردستان

تاریخ انتشار : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:47

کد مطلب: 49396 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغاز اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از اراضی ملی کردستان

مازندشورا: فرمانده حفاظت از زمین و مسکن راه و شهرسازی کردستان گفت: یگان حفاظت از اراضی ملی امسال در کنار فعالیت‌های امسال خود اقدامات پیشگیرانه را نیز آغاز کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، سرهنگ برزو شیروانی اظهار کرد: یگان حفاظت از اراضی ملی امسال در کنار فعالیت‌های امسال خود اقدامات پیشگیرانه را نیز آغاز کرده و برای انجام این اقدام بروشورها و پلاکاردهای آموزشی را در مناطق حاشیه شهرهای استان توزیع کرده است.

شیروانی ادامه داد: ۷۹ هزار مترمربع از اراضی ملی این استان با حکم قضایی از دست متصرفان خارج شد که ارزش ریالی این اراضی ۲۱۰ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال برآورد شده است.

وی گفت: ۷ مورد از پرونده‌ها رفع تصرف فوری به میزان ۷۴۱۴ مترمربع و ارزش ریالی ۶۶ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال در شهرستان‌های سنندج – دیواندره و مریوان بوده که حکم خلعید برای همه صادر شده است.

وی بیان کرد: ۳ مورد از پرونده‌ها نیز طی روند قضایی در سنندج و قروه به نتیجه رسید که با این احکام ۷۱ هزار و ۵۹۰ مترمربع از اراضی دولتی از تصرف خارج شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #اراضی #مترمربع #ریالی #قضایی #میلیارد #میلیون #پرونده‌ها #سنندج #استان #حفاظت #پیشگیرانه #کردستان #شهرسازی #امسال #اقدامات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از اراضی ملی کردستان

*

*


X https://sport45.site/