تاریخ انتشار : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - ساعت : 21:08

کد مطلب: 49416 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاص30درصدبودجه شهرداری به محله های جنوبی

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: 30 درصد از 925میلیارد ریال بودجه عمرانی شهرداری این شهر به محله های جنوبی آن اختصاص یافت.

مازندشورا:ابوذر دهدار بعد از ظهر دوشنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: با توجه به شکل نگرفتن توسعه پایدار شهری در هفت محله جنوبی شهر بوشهر، در شورای پنجم نگاه ویژه ای به این محله ها معطوف شده است.
وی بیان کرد: فضای سبز، آسفالت کوچه های خاکی و احداث مکان های ورزشی و تفریحی از جمله کاستی های محله های جنوبی بوشهر است که انتظار می رود با بودجه اختصاص یافته بخش قابل توجهی از این نیازها برطرف شود.
دهدار اظهار کرد: مدیریت واحد شهری یک تجربه و روش موفق در دنیای امروز است و در این راستا هماهنگی دستگاه‌های اجرایی با شورا و شهرداری از اولویت های شورای پنجم بوشهر است.
وی اظهار کرد: همچنین با هدف احیای بافت فرهنگی تاریخی شهر بوشهر امسال 60 میلیارد ریال اعتبار به این امر اختصاص یافته است.
دهدار ادامه داد: بافت قدیم هر شهر نمادی از هویت و شناسنامه آن شهر به شمار می رود و تلاش می شود با تخصیص اعتبار لازم این میراث گرانبها احیا و نگهداری شود.
وی یادآور شد: به منظور روان سازی عبور و مرور و ترافیک شهری عملیات اجرایی دومین تقاطع غیرهمسطح شهر بوشهر تا پایان سال جاری در یکی از میدانهای غدیر یا مطهری آغاز می شود.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #بوشهر #دهدار #شورای #جنوبی #اعتبار #شورای پنجم #اجرایی #اختصاص #شهرداری #یافته #اظهار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اختصاص30درصدبودجه شهرداری به محله های جنوبی

*

*


X https://sport45.site/