تاریخ انتشار : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - ساعت : 21:16

کد مطلب: 49420 چاپ به اشتراگ گذاشتن

صدور پروانه فعالیت 82 رسانه جدید

مازندشورا: شهردارآنلاین: دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از صدور مجوز انتشار‌ 82 رسانه مکتوب و الکترونیک خبر داد.

مازندشورا:سید علاالدین ظهوریان افزود: در جلسه امروز، 17 اردیبهشت ماه اعضای حاضر ضمن طرح موضوعات نظارتی در حوزه رسانه های مکتوب و الکترونیک، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار گرفت که با صدور مجوز فعالیت برای 82 رسانه موافقت شد.
همچنین در این جلسه با رای اعضای هیات نظارت بر مطبوعات با تغییر وضعیت 43 رسانه نیز موافقت شد.
رسانه های الکترونیک، مکتوب، مجازی و پایگاههای خبری از جمله رسانه هایی هستند که برای آنها مجوز فعالیت صادر شده است.
ارائه مجوز در دولت های یازدهم و دوازدهم روند سریع تری به خود گرفته به طوریکه فاصله زمانی صف انتظار به کمتر از شش ماه کاهش یافته و هر ماه با توجه به تشکیل جلسات مستمر با حضور تمامی اعضا و شخص وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سیر صعودی به خود گرفته است.
تمامی مراحل درخواست صدور مجوز، ثبت و تغییر وضعیت رسانه و مطبوعات در راستای سیاست دولت، به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به حضور افراد انجام و پیگیری می شود.
هیات نظارت بر مطبوعات در مجموع طی سال 96 برای بیش از 376 رسانه اعم از مکتوب، الکترونیک و پایگاههای خبری و سایت ها مجوز فعالیت صادر کرده است.
جزئیات و شرح کامل رسانه های دارای مجوز هم اکنون در سایت معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی https://press.farhang.gov.ir قابل مشاهده است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #رسانه #فعالیت #الکترونیک #مطبوعات #مکتوب #تمامی #فرهنگ #ارشاد #اسلامی #گرفته #وضعیت #موافقت #نظارت #اعضای #تغییر #پایگاههای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : صدور پروانه فعالیت 82 رسانه جدید

*

*


X https://sport45.site/