تاریخ انتشار : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - ساعت : 21:25

کد مطلب: 49422 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کارگروه فرهنگی میان شهرداری تهران ووزارت ارشاد

مازندشورا: شهردارآنلاین: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای تعامل سازنده بین شهرداری تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید کارگروه کارشناسی تشکیل شود تا با همدلی و انسجام ظرفیت‌های فرهنگی هنری شهر تهران به بهترین شکل در خدمت شهروندان قرار گیرد.

مازندشورا:سعید اوحدی رئیس و جمعی از معاونان و مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران روز دوشنبه با سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.
صالحی در این دیدار با اشاره به زیرساخت‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تاکید کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی هنری باید با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها نسبت به ارتقای برنامه‌های فرهنگی هنری پایتخت اهتمام ویژه‌ای داشته باشند چرا که تهران بر همه شهرهای کشور اثرگذار است و اتفاقات خوب آن منشا اثر در کشور می‌شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حضور 2 ماهه اوحدی در سازمان فرهنگی هنری از فعالیت‌های این سازمان در نوروز، اعیاد شعبانیه و نمایشگاه کتاب تقدیر کرد. 
اوحدی نیز در این دیدار گزارشی از ظرفیت، امکانات و فرصت‌های سازمان فرهنگی هنری ارائه کرد و به تشریح اقدامات این سازمان در نوروز، اعیاد شعبانیه و نمایشگاه کتاب پرداخت.
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به تشکیل ستاد‌های ویژه برای فعالیت‌ در ماه مبارک رمضان و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی هنری با توجه به ذائقه‌های گوناگون شهروندان تهران و با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در حال طراحی است که در ماه مبارک رمضان و به مرور در طول سال اجرا می‌شود.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #فرهنگی #تهران #شهرداری #ارشاد #اسلامی #اشاره #دیدار #فرهنگ #شعبانیه #نمایشگاه #مبارک #رمضان #اعیاد #نوروز #صالحی #اوحدی #تاکید #برنامه‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کارگروه فرهنگی میان شهرداری تهران ووزارت ارشاد

*

*


X https://sport45.site/