تاریخ انتشار : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:54

کد مطلب: 49430 چاپ به اشتراگ گذاشتن

قلع و قمع ساخت وسازهای غیرمجاز

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: ساماندهی و آزادسازی بسترمهرانه رود از ساخت وسازهای غیرمجاز با هماهنگی و مشارکت شرکت آب منطقه‌ای استان در حد فاصل برج خلعت‌پوشان تا سه راهی اهر آغاز شد.

مازندشورا:«یعقوب هوشیار» با اعلام این مطلب افزود: با توجه به اهمیت تاریخی و گردشگری برج خلعت‌پوشان که در مسیر جاده تهران واقع شده، ساماندهی مسیر شش کیلومتری بستر رودخانه توسط منطقه پنج آغاز شده است. 

وی افزود: اهمیت ساماندهی بنای خلعت‌پوشان برای مدیریت شهر تبریز از اولویت‌های کاری منطقه است که در بازدید شهردار تبریز نیز مورد تأکید قرار گرفته بود. 

شهردار منطقه 5 تبریز تصریح کرد: در فاز نخست این پروژه نسبت به رفع تصرف ساخت و سازهای غیرمجاز و غیر قانونی در بستر مهرانه رود اقدام شده است. 

هوشیار با اشاره به این‌که در این پروژه شرکت آب منطقه‌ای استان نیز با شهرداری همکاری دارد، اظهار کرد: شهرداری با تمام قوا و امکانات نسبت به لایروبی مسیر مهرانه رود هم‌چنین قلع و قمع ساخت وسازهای غیرمجاز اقدام کرده است. 

وی در این‌باره خاطرنشان کرد: پس از اتمام فاز نخست این پروژه، سایر عملیات عمرانی با هدف تبدیل مهرانه رود به یکی از مناطق تفریحی و گردشگرپذیر تبریز آغاز خواهد شد.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تبریز #مهرانه #پروژه #منطقه #غیرمجاز #شهردار #اقدام #شهرداری #ساماندهی #هوشیار #افزود #اهمیت #خلعت‌پوشان #وسازهای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : قلع و قمع ساخت وسازهای غیرمجاز

*

*


X https://sport45.site/