تبادل توریست با ویزا فرودگاهی بین مازندران و ازبکستان انجام شود

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 07:18

کد مطلب: 49434 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران در دیدار با سفیر ازبکستان:

تبادل توریست با ویزا فرودگاهی بین مازندران و ازبکستان انجام شود

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: مازندران قابلیت‌های گردشگری زیادی دارد و زمینه تبادل توریست با ویزا فرودگاهی بین مازندران و استان‌های ازبکستان انجام شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد اسلامی عصر امروز در دیدار با بهادر عبدالله‌اف سفیر ازبکستان در ایران اظهار کرد: هماهنگی لازم برای برگزاری نمایشگاه مشترک بین مازندران و ازبکستان فراهم شود.

وی با اعلام اینکه برگزاری این نمایشگاه مشترک کمک می‌کند اجلاس تجاری کارکردی عملیاتی برگزار شود، تصریح کرد: در راستای تبادل گردشگر هم اقدامات مناسبی انجام شود.

استاندار مازندران با اشاره به قابلیت‌های مناسب گردشگری در استان مازندران و مناطقی در ازبکستان که مورد علاقه گردشگران ایرانی است، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی انجام شود که تبادل توریست با ویزا فرودگاهی انجام شود، این هماهنگی در محل فرودگاه‌ها قابل انجام است.

این مسؤول با اعلام اینکه برخی‌ها تلاش دارند که ارتباط ایران و ازبکستان تقویت نشود، گفت: با اقدامات توسعه تجاری و تبادل گردشگری می‌توانیم برخی توطئه‌های که علیه ارتباط دو کشور انجام می‌شود خنثی کنیم.

اسلامی با اعلام اینکه مبادله هیأت و برگزاری نمایشگاه دو موضوعی است که در ابتدا باید انجام شود، افزود: هماهنگی لازم برای اعزام هیأت ایرانی انجام شود.

وی با اشاره به قابلیت‌های تولیدی و تجاری مازندران در زمینه تامین مواد غذایی، گفت: برنامه‌ریزی برای اعلام نیاز مواد غذایی مورد نیاز این کشور انجام تا در کوتاه‌ترین زمان نسبت به تبادل کالا و خدمات اقدام شود.

86004/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #ازبکستان #تبادل #اعلام #هماهنگی #نمایشگاه #برگزاری #تجاری #اینکه #قابلیت‌های #گردشگری #ایرانی #غذایی #ارتباط #برنامه‌ریزی #اشاره #مشترک #توریست #دیدار #فرودگاهی #اسلامی #استاندار #اقدامات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تبادل توریست با ویزا فرودگاهی بین مازندران و ازبکستان انجام شود

*

*


X https://sport45.site/