ظرفیت تولید ماهیان خاویاری در مازندران بی‌نظیر است‌/ لغو روادید ازبکستان با 7 کشور دنیا

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 07:18

کد مطلب: 49435 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سفیر ازبکستان در تهران:

ظرفیت تولید ماهیان خاویاری در مازندران بی‌نظیر است‌/ لغو روادید ازبکستان با 7 کشور دنیا

مازندشورا: سفیر ازبکستان در تهران با اشاره به اینکه آمادگی داریم از ظرفیت بسیار مناسب مازندران در زمینه کشاورزی و مواد غذایی استفاده کنیم، گفت: ظرفیت خاویاری تولیدی مازندران بی‌نظیر است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، بهادر عبدالله‌اف عصر امروز در دیدار با استاندار مازندارن در ساری با اشاره به اینکه همکاری استانی بین ازبکستان و ایران انجام شود، اظهار کرد: آمادگی داریم از ظرفیت بسیار مناسب مازندران در زمینه کشاورزی و مواد غذایی استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: توسعه ارتباط با ایران با سیاست‌های امروزی ازبکستان همخوانی دارد.

سفیر ازبکستان در تهران با اشاره به حضور 20 میلیون گردشگر در استان مازندران افزود: سیاست عمده دولت ازبکستان توسعه گردشگری است و حضور سالانه 5 میلیون گردشگر نشان می‌دهد که در کشور ما جای کار برای توسعه فعالیت گردشگری وجود دارد.

عبدالله‌اف با اعلام اینکه لغو روادید ازبکستان با هفت کشور دنیا انجام شده است، گفت: این موضوع گامی برای توسعه گردشگری است و ظرفیت خاویاری تولیدی مازندران بی‌نظیر است.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران نیز با اشاره به اینکه امکان ارتقای همکاری اقتصادی استان‌های ازبکستان و مازندران وجود دارد، تصریح کرد: برخی مشکلات جدی در توسعه ارتباطات وجود دارد.

عبدالله مهاجر اضافه کرد: لغو پرواز هوایی تهران ـ تاشکند مشکلات جدی برای ما ایجاد کرده است.

وی اضافه کرد: روادید یکی دیگر از مشکلات است در ایران این آمادگی برای لغو روادید وجود دارد که انتظار است مسؤولان ازبکستان در این بخش ورود جدی‌تری داشته باشند.

مهاجر با اعلام اینکه در استان آمادگی برای تامین مواد غذایی مورد نیاز این کشور وجود دارد، گفت: اقدامات لازم برای توسعه ارتباطات مدنظر قرار گیرد.

86004/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #ازبکستان #مازندران #توسعه #اینکه #روادید #مشکلات #گردشگری #اشاره #آمادگی #تهران #ظرفیت #اعلام #ارتباطات #اضافه #مهاجر #استان #گردشگر #بی‌نظیر #همکاری #غذایی #خاویاری #میلیون #عبدالله‌اف

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ظرفیت تولید ماهیان خاویاری در مازندران بی‌نظیر است‌/ لغو روادید ازبکستان با 7 کشور دنیا

*

*


X https://sport45.site/