آموزش و پرورش هیچگاه جدی گرفته نشد

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 07:18

کد مطلب: 49437 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر آموزش و پرورش گلوگاه:

آموزش و پرورش هیچگاه جدی گرفته نشد

مازندشورا: مدیر آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه گفت: آموزش و پرورش هیچگاه در هیچ دوره و جریان سیاسی در نگاه سیاست‌گذاران و تصمیم‌گیران اولویت نبوده و جدی گرفته نشده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، فریدون کلبادی‌نژاد امشب در مراسم گرامیداشت هفته معلم اظهار کرد: همگان خواهان آموزش، تکامل و توسعه هستیم اما آموزش و پرورش هیچگاه در هیچ دوره و جریان سیاسی در نگاه سیاست‌گذاران و تصمیم‌گیران اولویت نبوده و جدی گرفته نشده است.

وی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری بیان کرد: افتخار می‌کنیم که در کنار فرهنگیان و پیشکسوتان عرصه فرهنگ و آموزش هستیم و بهترین، وفادارترین و مهربان‌ترین دوستان‌مان هستند.

مدیر آموزش و پرورش گلوگاه تاکید کرد: پیشکسوتان آموزش و پرورش بدون هیچ چشمداشت و درخواست همواره درس همراهی و نقادی را هدیه کردند تا چراغ راه ما باشد.

کلبادی‌نژاد گفت: معتقدم اگر به دنبال بازگشت کرامت، شرافت و عظمت در آموزش و پرورش هستیم باید از بازنشستگان که آیینه تمام نمای پاکی و صداقت هستند کمک بگیریم، اگر معلمان بازنشسته احساس بزرگی و غرور نکنند بازتاب آن به معلمان باز خواهد گشت.

۳۱۴۱/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #آموزش #آموزش و پرورش #پرورش #هستیم #گلوگاه #پیشکسوتان #معلمان #گرفته #هیچگاه #کلبادی‌نژاد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آموزش و پرورش هیچگاه جدی گرفته نشد

*

*


X https://sport45.site/