تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:55

کد مطلب: 49446 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جامعه امروز نیازمند سیاستمدارانی با فهم

مازندشورا: شهردارآنلاین: نماینده اردکان گفت: جامعه ما به شدت نیازمند توجه به اخلاق ناب محمدی و سیاستمدارانی است که فهم و اخلاق نیکو و متعالی داشته باشند.

مازندشورا:حجت‌الاسلام ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  با همراهی محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان، به یزد سفر کرد تا ضمن نشست با مسئولان این استان، از طرح‌های صنعتی و تولیدی شرکت چادرملو در شهرستان اردکان بازدید کند.

حجت‌الاسلام ناطق نوری در بدو ورود مورد استقبال نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار، رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار یزد و جمعی از مسئولان و مدیران صنعتی این استان قرار گرفت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ابتدا با حضور در مسجد حظیره، با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهید محراب و امام جمعه فقید یزد ادای احترام کرد و سپس در نشستی با مسئولان استان در بیت شهید صدوقی شرکت کرد.

حجت الاسلام ناطق نوری در ادامه از  مجتمع صنعتی چادرملو  در شهرستان اردکان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند تولید در واحدهای نیروگاهی، گندله سازی و فولادسازی این مجتمع بزرگ صنعتی قرار گرفت.  

همچنین نماینده مردم اردکان در پایان این بازدیدها در جمع کارآفرینان و مدیران صنعتی این مجتمع با ابراز خوشحالی از حضور حجت الاسلام ناطق نوری در اردکان گفت: جامعه امروز ما که سعی دارد تا فضیلت های اخلاقی را ترویج کند و دچار آسیب هایی است؛ به شدت نیازمند توجه به اخلاق ناب محمدی و سیاستمدارانی است که فهم و اخلاق نیکو و متعالی داشته باشند.

"محمدرضا تابش" در بخشی از سخنانش به تشریح روند توسعه اقتصادی در شهرستان اردکان پرداخت و اظهار داشت: واحدهای بزرگ اقتصادی منطقه در شرایط سخت اقتصادی و تحریم ایجاد گردید و علیرغم این شرایط دشوار  سعی شده تا رعایت مسائل فنی و زیست محیطی و کاهش مصرف آب با استفاده از نوآوری و توجه به ایده های بومی مدنظر قرار گیرد که باید این روند ادامه یابد.

وی ایجاد اشتغال پایدار و ایجاد ارزش افزوده بالا از منابع خدادادی شهرستان را از ثمرات واحدهای اقتصادی و صنعتی در شهرستان دانست و عنوان کرد: احداث مجتمع بزرگ فرهنگی و تفریحی از اقدامات ارزنده ای بود که آغاز شده و امیدوارم هر چه سریعتر و به بهترین نحو به سرانجام برسد.

نماینده مردم اردکان همچنین تصریح کرد: از اقدامات رفاهی و توسعه ای توسط واحدهای صنعتی در هر نقطه ای از استان حمایت می کنم و معتقدم مردم شریف استان یزد لایق بهترین ها هستند که البته باید مسئولان نیز تلاش مجدانه ای را برای توسعه شهرستان های استان مبذول کنند.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری نیز در این دیدار با تشکر از مجموعه کارآفرینان، مدیران و کارگران این مجموعه، از نقش تاثیرگذار ملی "تابش" و  حمایت موثر وی در توسعه و ایجاد اشتغال فراگیر در منطقه تجلیل کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تاسیس این مجتمع باعث اشتغال فراوان در منطقه شده و امیدواریم با توسعه این طرح‌ها، بخشی از مشکلات کشور در حوزه اشتغال‌زایی رفع شود.

ناطق نوری افزود: ملت ایران همواره ثابت کرده در برابر تحریم‌ها ایستاده اند و بدعهدی دشمنان در عزم و اراده ملت ایران تاثیر نداشته است.

وی با اشاره به موضوع آب به عنوان  یکی از مهمترین مسائل استان یزد، خاطرنشان کرد: مدیران باید با تکنولوژی‌های پیشرفته برای کاهش مصرف آب و نیز استفاده از پساب فاضلاب شهری  برنامه ریزی لازم را  انجام دهند و مردم نیز می بایست در مصرف آب صرفه جویی کنند.

حجت الاسلام ناطق نوری همچنین از ایجاد و توسعه این مجموعه بزرگ اقتصادی در استان یزد در شرایط سخت تحریم تقدیر کرد.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استان #اردکان #صنعتی #توسعه #شهرستان #ایجاد #اقتصادی #مجتمع #مدیران #مسئولان #نماینده #همچنین #واحدهای #الاسلام #مجموعه #تشخیص #مصلحت #شرایط #اشتغال #منطقه #تحریم #استفاده #اقدامات #حمایت #بهترین #مسائل #ادامه #سیاستمدارانی #نیازمند #امروز #حجت‌الاسلام #محمدرضا #کارآفرینان #جامعه #بازدید #اخلاق

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جامعه امروز نیازمند سیاستمدارانی با فهم

*

*


X https://sport45.site/