کسب مال طلای مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور توسط جودوکاران مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:52

کد مطلب: 49473 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس انجمن جودوی هیأت ورزش کارگری مازندران خبر داد

کسب مال طلای مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور توسط جودوکاران مازندران

مازندشورا: رئیس انجمن جودوی هیأت ورزش کارگری مازندران از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور توسط جودوکاران استان خبر داد.

مازندشورا:حسین گلشاهی امروز در شهرستان ساری اظهار کرد: رقابت‌های جودوی قهرمانی کاتای بزرگسالان کشور، انتخابی تیم ملی در سنندج برگزار شد که تیم مازندران توانست مدال طلا این مسابقات را کسب کند.

وی با بیان اینکه این دوره از رقابت‌ها از تاریخ 11 تا 15 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد واحد سنندج برگزار شد، افزود: در این رقابت‌ها 94 جودوکار از 13 استان کشور در فرم‌های کاتا، کاتامه نوکاتا، ناگه نکاتا، کیمه نوکاتا و گرشین جوتسو با هم به رقابت پرداختند که عبدالوهاب بدری و سید یاشار روح‌اله‌زاده، زوج کاتارول مازندرانی موفق به کسب مدال طلا شدند.

رئیس انجمن جودو هیأت ورزش کارگری ادامه داد: در این مسابقات ورزشکاران مازندرانی توانستند با بهترین اجرای کاتا عضویت قطعی تیم ملی برای اعزام به یکی از مسابقات آسیایی هنگ کنگ و یا مسابقات جهانی مکزیک را به‌دست آورند.

گلشاهی بیان کرد: مدال‌آوران این دوره در اردوی تدارکاتی و آمادگی تیم ملی که در محل برگزاری مسابقات تشکیل شد، حضور پیدا می‌کنند.

وی یادآور شد: تیم مازندران توانست در این دوره از رقابت‌ها با بهترین اجرای کاتا و فاصله امتیازی در مجموع تیمی، به عنوان پنجم دست یابد.

86041/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مسابقات #مازندران #رقابت‌ها #توانست #نوکاتا #برگزار #بهترین #اجرای #مازندرانی #گلشاهی #کارگری #جودوی #قهرمانی #بزرگسالان #انجمن #سنندج

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کسب مال طلای مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور توسط جودوکاران مازندران

*

*


X https://sport45.site/