برگزاری نخستین گردهمایی مدیران و معاونان وزیر فردا در ساری/حضور وزیر ورزش و جوانان در مازندران+برنامه‌ها

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:52

کد مطلب: 49476 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران خبر داد

برگزاری نخستین گردهمایی مدیران و معاونان وزیر فردا در ساری/حضور وزیر ورزش و جوانان در مازندران+برنامه‌ها

مازندشورا: سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: اداره کل ورزش و جوانان مازندران روزهای چهارشنبه 19 و پنج‌شنبه 20 اردیبهشت ماه امسال میزبان گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها، معاونان وزیر و مدیران ستادی با حضور وزیر ورزش و جوانان است.

مازندشورا:محمدرضا ییلاقی اشرفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران روزهای چهارشنبه 19 و پنج‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه امسال میزبان گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها، معاونان وزیر و مدیران ستادی با حضور وزیر ورزش و جوانان است.

وی با بیان اینکه این گردهمایی دوروزه در ساری برگزار می‌شود، اضافه کرد: نخستین بار است مازندران گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها، معاونان وزیر و مدیران ستادی  است.

سخنگوی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران ادامه داد: همچنین این گردهمایی نخستین گردهمایی مدیران ستادی و معاونان وزارت ورزش و جوانان در سال 97 است.

ییلاقی اشرفی تصریح کرد: دهمین آیین تجلیل از برترین‌های ورزش مازندران عصر روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود که احتمال دارد وزیر ورزش و جوانان در این مراسم حضور یابند.

وی در پایان گفت: دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با استاندار مازندران و نماینده ولی فقیه در استان و بازدید از چند پروژه ورزشی از دیگر برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان در مازندران است.

انتهای پیام/86034/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #جوانان #مازندران #مدیران #گردهمایی #معاونان #ستادی #اداره‌کل #نخستین #دیدار #استان‌ها #برگزار #اشرفی #سخنگوی #ییلاقی #پنج‌شنبه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برگزاری نخستین گردهمایی مدیران و معاونان وزیر فردا در ساری/حضور وزیر ورزش و جوانان در مازندران+برنامه‌ها

*

*


X https://sport45.site/