تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:57

کد مطلب: 49478 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرپرست شهرداری تهران خبر داد:

لایحه دو فوریتی افزایش ١٠٠ درصدى سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست شهرداری تهران از ارائه لایحه دوفوریتی افزایش ١٠٠ درصدی سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران به شورای اسلامی شهر تهران خبر داد.

مازندشورا: 

حسینی مکارم با اشاره به موضوع طرح ترافیک خبرنگاران تصریح کرد: به منظور سهولت در فعالیت خبرنگاران، برای افزایش صددرصدی سهمیه طرح ترافیک این قشر شریف برنامه داریم.

وی افزود: ظرف یکی دو روز آینده لایحه‌ای به شورای اسلامی شهر تهران تقدیم خواهیم کرد که به موجب آن افزایش دو هزار سهمیه جدید به دو هزار سهمیه موجود را از شورا تقاضا خواهیم کرد که امیدواریم مورد تایید اعضای محترم شورا قرار گیرد.

این در حالی است که پیشتر محسن پور سیدآقایی در خصوص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران گفته بود: اختصاص امتیاز ویژه به خبرنگاران در لایحه پیشنهادی شهرداری نبود ولی اعضای شورای شهر ترجیح دادند که نهایتا خبرنگاران با تخفیف ۹۰ درصد اجازه ورود به طرح را داشته باشند و ما هم در این زمینه ملزم به اجرای مصوبه شورای شهر هستیم و قطعا به بهترین وجه مصوبات شورا را اجرا خواهیم کرد.

پورسیدآقایی خاطرنشان کرده بود: با توجه به محدودیت تعداد سهمیه تعیین شده قابل واگذاری به خبرنگاران، قطعا تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا به شیوه سابق توزیع سهمیه خبرنگاران که حرف و حدیث‌های زیادی داشت، برنگردیم و روش ضابطه‌مندی را برای توزیع عادلانه همین سهمیه‌ها در پیش بگیریم که به این منظور، در حال تدوین آیین‌نامه‌ای برای تعیین نحوه توزیع سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران و سایر موارد خاص هستیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: مردم مطمئن باشند که ما با تمام قوا از حقوق شهروندان دفاع خواهیم کرد. نه در اجرای موفق طرح ترافیک تعللی صورت خواهد گرفت و نه به کسی اجازه خواهیم داد در امور اجرایی دخالت یا بخواهد با توصیه و لابی برای خود تبلیغ و یا رانتی ایجاد کند.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #خبرنگاران #سهمیه #ترافیک #خواهیم #توزیع #شهرداری #شورای #تهران #افزایش #هستیم #تعیین #شورای شهر #اجرای #اجازه #افزود #لایحه #اعضای #منظور #باشند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : لایحه دو فوریتی افزایش ١٠٠ درصدى سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران

*

*


X https://sport45.site/