مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 495 -تاریخ انتشار : شنبه 08 آذر 1393 -ساعت : 17:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هر فردی در حوزه ساخت و ساز تخلف می‌کند، استفاده بیشتری می‌برد/ ماده 100 شهرداری‌ها نیاز به بازنگری دارد

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران مطرح کرد

هر فردی در حوزه ساخت و ساز تخلف می‌کند، استفاده بیشتری می‌برد/ ماده 100 شهرداری‌ها نیاز به بازنگری دارد

مازند شورا: این مسئول درباره قانون ماده 100 شهرداری‌ها نیز بیان داشت: قانون ماده 100 شهرداری‌ها نیاز به بازنگری دارد به این دلیل که هر فردی که حوزه ساخت و ساز تخلف می‌کند، استفاده بیشتری می‌برد.

مازند شورا: تورج نائیج‌پور بعد از ظهر امروز در کارگروه اشتغال استان مازندران با اعلام اینکه بیش از 45 هزار کارگر داری مهارت در استان مشغول فعالیت در بخش ساختمانی هستند، افزود: آموزش کارگران ساختمانی برای مهارت‌آموزی در این سازمان انجام شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با اشاره به اینکه در حوزه ساخت و ساز دچار مشکلات جدی هستیم، افزود: نظارت بر روند ساخت و ساز، نظارت بر معادن شن و ماسه باید جدی‌تری پیگیر شود.

نائیج‌پور راه‌اندازی بخش ایمنی بخش کارگاهی در بخش ساختمان را در مازندران ضروری اعلام کرد و گفت: در سال‌های گذشته افرادی در کارگاه‌های ساختمانی جان خود را از دست می‌دادند که برای جلوگیری از این امر آموزش ایمنی در استان برای کارگران اجباری شد که این امر با همکاری اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی در حال انجام است.

وی با اشاره به ورود این سازمان در زمینه کاهش مصرف انرژی در استان گفت: با ورود نظام مهندسی ساختمان از هدر رفت انرژی و سرمایه ملی جلوگیری و از محل صرفه‌جویی افردی مشغول کار می‌شوند.

این مسئول درباره قانون ماده 100 شهرداری‌ها نیز بیان داشت: قانون ماده 100 شهرداری‌ها نیاز به بازنگری دارد به این دلیل که هر فردی که حوزه ساخت و ساز تخلف می‌کند، استفاده بیشتری می‌برد.

نائیج‌پور خواستار برنامه‌ریزی برای صدور خدمات نظام مهندسی مازندران شد و گفت:  قطر در حال حاضر برای برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال بازار بسیار خوبی برای  صدور خدمات نظام مهندسی است که در این زمینه نیاز به همکاری مدیران استانی داریم.

علی بابایی کارنامی مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران نیز در این جلسه با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی برای ایجاد 7 هزار شغل در برنامه کاری سازمان نظام مهندسی ساختمان قرار گیرد، گفت: انتظار بود که نظام مهندسی ساختمان در زمینه ایجاد اشتغال در استان فعالیت موثرتری انجام می‌داد/فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تورج نائیج‌پور - نظام مهندسی - ماده صد - -

نظر شما در مورد : هر فردی در حوزه ساخت و ساز تخلف می‌کند، استفاده بیشتری می‌برد/ ماده 100 شهرداری‌ها نیاز به بازنگری دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها