تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 49503 چاپ به اشتراگ گذاشتن

صدور آرای 99 مورد تخلف در نمایشگاه کتاب

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس هیات رسیدگی به تخلفات سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: تا روز ششم برپایی نمایشگاه، 99 رای برای متخلفین صادر شد.

مازندشورا:همایون امیرزاده روز سه شنبه در نشست خبری اظهار داشت: طی 6 روز گذشته، 208 مورد گزارش تخلف از بخشهای مختلف نمایشگاه که عموما توسط دست اندرکاران ارائه شده، به هیات رسیدگی به تخلفات واصل شد.
وی افزود: برخی گزارش ها نیاز به مستندسازی و جمع بندی بیشتر داشت اما برای 99 مورد تخلف، رای صادر شد.
سخنگوی نمایشگاه کتاب اضافه کرد: 46 رای شامل اخطار کتبی، درج در پرونده و تعطیلی غرفه در نمایشگاه به اضافه محرومیت از حضور در نمایشگاه بعدی کتاب و همه نمایشگاه های استانی است.
به گفته امیرزاده، برای 43 متخلف نیز آرای محرومیت از حضور در نمایشگاه کتاب تهران به مدت یک سال و سه مورد نیز رای محرومیت به مدت 2 سال صادر شده است که این سه مورد پایانی، دارای تخلف مضاعف بوده اند.
وی ادامه داد: برای 17 مورد تخلف نیز تعطیلی یک روزه غرفه در نظر گرفته شد و برای 36 مورد دیگر هم جمع آوری کتاب، اخطار کتبی و درج در پرونده لحاظ شد.

امیرزاده ادامه داد: 5 مورد فروش کتاب افست شده نمایشگاه، 23 مورد فروش کتاب غیر مرتبط با سالنها، 2 مورد کتاب بدون شناسنامه، 37 مورد فروش کتاب سایر ناشران، 10 مورد فروش کالای غیر کتاب، 16 مورد عدم رعایت سایر مقررات و 6 مورد نقد کردن بن کتاب بوده است که در مجموع شامل 99 رای می شود.
سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 12 تا 22 اردیبهشت 97 با شعار «نه به کتاب نخواندن» در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #نمایشگاه #محرومیت #امیرزاده #ادامه #تعطیلی #تهران #اخطار #گزارش #اضافه #پرونده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : صدور آرای 99 مورد تخلف در نمایشگاه کتاب

*

*


X https://sport45.site/