احداث 16 هزار واحد مسکونی توسط انجمن خیران ویژه خانواده‌های دارای 2 معلول در کشور

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:22

کد مطلب: 49521 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل انجمن خیران کشور خبر داد

احداث 16 هزار واحد مسکونی توسط انجمن خیران ویژه خانواده‌های دارای 2 معلول در کشور

مازندشورا: مدیرعامل انجمن خیران کشور مدیرعامل انجمن خیران کشور با اشاره به اینکه احداث 16 هزار واحد مسکونی برای افراد با شرایط خاص و فاقد مسکن در دستور کار این انحمن قرار دارد، گفت: از این تعداد 8 هزار واحد عملیاتی شده و بیش از 3 هزار واحد به اتمام رسیده و تحویل خانوار شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، کیومرث سلگی عصر امروز در مراسم افتتاحیه یک واحد مسکن برای خانواده‌ دارای دو معلول در بهشهر اظهار کرد: در مازندران همچون سایر استان‌، سازمان‌های چون بنیاد مستضعفین، سازمان بهزیستی، بنیاد مسکن، وزارت راه و شهرسازی و  انجمن خیران مسکن‌ساز اقدام ارزشمندی برای صاحب ملک خانوارهای دو معلولی انجام دادند.

وی با بیان بیش از 372 خانوار دو معلولی در شهر و روستاهای استان فاقد مسکن هستند، افزود: در حال حاضر از این تعداد  152 واحد به اتمام رسیده است و بقیه واحدها تا ظرف سه سال آینده با تامین منابع تحویل خانواده‌های دو معلولی می‌شود.

مدیرعامل انجمن خیران کشور با اشاره به اینکه در سطح کشور 16 هزار واحد در دستور کار ما قرار دارند، بیان کرد: از این تعداد 8 هزار واحد عملیاتی شده و بیش از 3 هزار واحد به اتمام رسیده و تحویل خانوار شده است.

این مسؤول تصریح کرد: بر آنیم حداکثر تا سه سال آینده تمامی خانواده‌های دو معلولی در شهر و روستا که فاقد مسکن هستند باکمک این سازمان‌ها صاحب خانه شوند.

وی با اشاره به اینکه هماهنگی و همکاری بین نهادهای دولتی و غیردولتی کار سختی است، افزود: بحث تسهیلات، در شهرهای بالای 25 هزار نفر به‌عنوان یکی از مشکلات به‌شمار می‌آید که این مهم نیازمند بسیج خیران است.

به گزارش فارس، این واحد مسکونی با زیربنای 100 متر مربع برای خانواده‌ دارای دو معلول بهشهری  با حضور مدیرعامل انجمن خیران کشور و مدیرکل اداره بهزیستی مازندران افتتاح شده است.

86049/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #خیران #انجمن #معلولی #معلول #مدیرعامل #خانواده‌های #دارای #تعداد #رسیده #اتمام #اشاره #اینکه #افزود #تحویل #آینده #بنیاد #گزارش #مسکونی #بهشهر #خانواده‌ #بهزیستی #مازندران #خانوار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : احداث 16 هزار واحد مسکونی توسط انجمن خیران ویژه خانواده‌های دارای 2 معلول در کشور

*

*


X https://sport45.site/