صدور بیش از 50 حکم  برای دفاتر غیرمجاز زیارتی در مازندران/برخورد شدید با آزادبران

تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:18

کد مطلب: 49547 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل حج و زیارت مازندران مطرح کرد

صدور بیش از 50 حکم برای دفاتر غیرمجاز زیارتی در مازندران/برخورد شدید با آزادبران

مازندشورا: مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: تاکنون 50 حکم برای برخی از دفاتر غیرمجاز صادر شده است که مهم‌ترین موضوع هوشیاری مردم است.

مازندشورا:سیدحبیب‌الله ساداتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: با وجود هشدارها و توصیه‌های فراوان شاهد مراجعه زائران به دفاتر غیرمجاز هستیم.

وی بیان کرد: در زمینه برخورد با دفاتر غیرمجاز جلسه‌ای با حضور رئیس دادگستری مازندران داشتیم که مقرر شد برخورد با این دفاتر غیرمجاز و آزادبرها توسط نیروی انتظامی شدیدتر شود.

مدیرکل حج و زیارت مازندران تصریح کرد: مهم‌ترین نشانه دفاتر غیرمجاز زیارتی دریافت وجه به‌صورت نقدی و یا اعزام از تهران است که لازم است زائران در این زمینه هوشیار بوده و فریب آزادبرها را نخورند.

این مسؤول با اشاره به اینکه زائران بسیاری به‌دلیل اعزام با دفاتر غیرمجاز با مشکلات بسیاری مواجه شدند، اظهار کرد: تاکنون 50 حکم برای برخی از دفاتر غیرمجاز صادر شده است که مهم‌ترین موضوع هوشیاری مردم است.

ساداتی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه کلاس‌های آموزشی برای زائران حج تمتع در مازندران آغاز شده است، یادآور شد:امسال 3هزار و 320 زائر مازندران در قالب 24 کاروان به سفر معنوی حج تمتع مشرف می‌شوند که از این تعداد 22 کاروان مدینه قبل و دو کاروان مدینه بعد هستند.

وی با تأکید بر اینکه لازم است زائران به‌طور مرتب در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند، خاطرنشان کرد:  همچنین بسته‌های فرهنگی در اختیار زائران قرار می‌گیرد.

مدیرکل حج و زیارت مازندران در پایان گفت: موضوع دیگر اینکه مابه‌التفاوت هزینه سفر حج تمتع تا هفته آینده واریز شود.

انتهای پیام/86034/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #غیرمجاز #مازندران #دفاتر #زائران #مدیرکل #اینکه #کاروان #برخورد #زیارت #کلاس‌های #آموزشی #مدینه #بسیاری #اظهار #زیارتی #ساداتی #زمینه #اعزام

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : صدور بیش از 50 حکم برای دفاتر غیرمجاز زیارتی در مازندران/برخورد شدید با آزادبران

*

*


X https://sport45.site/