تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 اردیبهشت 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 49577 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استقبال بیشتر شهروندان از مترو

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش آمار مسافران این ناوگان پس از اجرای طرح جدید ترافیک خبرداد.

مازندشورا:فرنوش نوبخت با بیان اینکه اجرای طرح جدید ترافیک از روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷ باعث افزایش استفاده شهروندان از مترو شده است، گفت: طی روزهای اخیر مسافران متروی تهران در ایستگاه های محدوده طرح ترافیک و محدوده زوج و فرد در مقایسه با هفته های گذشته ۵ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه نیز به منظور پاسخگویی به این اقبال شهروندان، ظرفیت پذیرش مسافر در خطوط خود را در حد امکان افزایش داده است .

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه از ابتدای هفته یک رام قطار به خط سه اضافه شده افزود: اینکار سبب افزایش ۲۵ هزار نفری ظرفیت روزانه این خط شده است ضمن اینکه در ۴ روز گذشته قطارهای فوق العاده در خطوط ۱ و ۲ متروی تهران هم اعزام شده اند تا خدمات بهتری به مسافران ارائه شود.

بنا براعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه،  نوبخت تصریح کرد: تعداد زیادی از ایستگاه های متروی تهران در مرکز شهر و در محدوده طرح ترافیک و طرح زوج و فرد قرار گرفته اند که زمینه مناسب برای استفاده از این حمل و نقل پاک به جای استفاده از خودرو شخصی را فراهم کرده است امیدوارم با تامین ناوگان و فرهنگسازی برای استفاده بیشتر از حمل و نقل عمومی بتوانیم ضمن کاهش ترافیک در زمینه کاهش آلودگی هوای پایتخت هم گام های موثری را برداریم.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در پایان با اشاره به اینکه در آینده افزایش ظرفیت قطارها را خواهیم دا شت گفت: امیدواریم با استفاده بیشتر شهروندان از مترو شاهد افزایش مسافران این حمل و نقل پاک ایمن و سریع باشیم.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #متروی #افزایش #استفاده #برداری #شهروندان #ترافیک #اینکه #ظرفیت #محدوده #مسافران #بیشتر #زمینه #اشاره #نوبخت #ایستگاه #گذشته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : استقبال بیشتر شهروندان از مترو

*

*


X https://sport45.site/